podobná díla k Trápenie


přidáno 15.10.2012
hodnoceno 24
čteno 1637(27)
posláno 0
Upozornenie pre literárne náročných čitateľov: Výplach... umelecká hodnota hlboko pod nulou - bleeeeeeee :P
přidáno 11.10.2013
hodnoceno 18
čteno 1454(17)
posláno 0
Ďalší rozchod za mnou... už nevládzem
přidáno 23.08.2012
hodnoceno 18
čteno 1474(17)
posláno 0
přidáno 14.12.2012
hodnoceno 36
čteno 2259(51)
posláno 0
...
přidáno 16.01.2014
hodnoceno 11
čteno 1585(14)
posláno 0
ďalší výplach - bleeeeeee :P Pardóóóóóón, sama dúfam, že už je to posledná o ňom. https://www.youtube.com/watch?v=ZnaHFXgzr2A
přidáno 04.03.2014
hodnoceno 13
čteno 1806(18)
posláno 0
... THE END... ... LA FIN... ... KONIEC... http://www.youtube.com/watch?v=Ng-mPZa77oE
přidáno 29.03.2013
hodnoceno 7
čteno 1653(11)
posláno 0
Tak chutí rozchod...
přidáno 27.03.2012
hodnoceno 9
čteno 1745(15)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=8bJ_8X0jcOU vysvetlivky: Krajina maľovaná čajom = Srbsko; svetoznámy srbský autor Milorad Pavić napísal rovnnomenné dielo, kde farbisto opisuje (nielen) Belehrad - vrelo odporúčam prečítať! ;) Väčšina Čechov bude mať zrejme problém s výrazom "načim", je to slovenský ekvivalent slova "treba", čo je srbo-chorvátsky, resp. chorvátsky výraz, udomácnený aj na Slovensku. Slovu "načim" už nerozumejú ani samotní Slováci... :) P.S.: Prečo sa tým básňam tak ťažko vymýšľajú názvy, keď sa v podstate píšu samy?
přidáno 05.05.2013
hodnoceno 7
čteno 1465(9)
posláno 0
přidáno 03.08.2015
hodnoceno 18
čteno 1597(41)
posláno 0
přidáno 14.06.2012
hodnoceno 25
čteno 1615(33)
posláno 0
V názve je všetko. Amen.
přidáno 10.04.2015
hodnoceno 6
čteno 1283(13)
posláno 0
veeeeeeeľmi stará báseň
přidáno 25.05.2012
hodnoceno 4
čteno 1658(9)
posláno 0
*Následující příběh je smyšlený a nepopisuje žádnou konkrétní osobu ani událost. A navíc je to jen vtip bez umělecké hodnoty.
přidáno 04.11.2015
hodnoceno 31
čteno 1889(63)
posláno 0
přidáno 25.08.2009
hodnoceno 12
čteno 1707(42)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o veronika :
veru.. nemam slov. sqela holka. vzdycky me nejvic podrzi. nikdy bych neverila, ze muzu mit rada nekoho, koho znam z netu. a jeji tvorba? ctete ctete ctete! rozhodne to stoji za to! ;):-)*
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming