podobná díla k Trápenie


přidáno 15.10.2012
hodnoceno 24
čteno 1633(27)
posláno 0
Upozornenie pre literárne náročných čitateľov: Výplach... umelecká hodnota hlboko pod nulou - bleeeeeeee :P
přidáno 11.10.2013
hodnoceno 18
čteno 1450(17)
posláno 0
Ďalší rozchod za mnou... už nevládzem
přidáno 23.08.2012
hodnoceno 18
čteno 1470(17)
posláno 0
přidáno 14.12.2012
hodnoceno 36
čteno 2255(51)
posláno 0
...
přidáno 16.01.2014
hodnoceno 11
čteno 1580(14)
posláno 0
ďalší výplach - bleeeeeee :P Pardóóóóóón, sama dúfam, že už je to posledná o ňom. https://www.youtube.com/watch?v=ZnaHFXgzr2A
přidáno 04.03.2014
hodnoceno 13
čteno 1799(18)
posláno 0
... THE END... ... LA FIN... ... KONIEC... http://www.youtube.com/watch?v=Ng-mPZa77oE
přidáno 29.03.2013
hodnoceno 7
čteno 1643(11)
posláno 0
Tak chutí rozchod...
přidáno 27.03.2012
hodnoceno 9
čteno 1741(15)
posláno 0
V názve je všetko. Amen.
přidáno 10.04.2015
hodnoceno 6
čteno 1279(13)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=8bJ_8X0jcOU vysvetlivky: Krajina maľovaná čajom = Srbsko; svetoznámy srbský autor Milorad Pavić napísal rovnnomenné dielo, kde farbisto opisuje (nielen) Belehrad - vrelo odporúčam prečítať! ;) Väčšina Čechov bude mať zrejme problém s výrazom "načim", je to slovenský ekvivalent slova "treba", čo je srbo-chorvátsky, resp. chorvátsky výraz, udomácnený aj na Slovensku. Slovu "načim" už nerozumejú ani samotní Slováci... :) P.S.: Prečo sa tým básňam tak ťažko vymýšľajú názvy, keď sa v podstate píšu samy?
přidáno 05.05.2013
hodnoceno 7
čteno 1463(9)
posláno 0
přidáno 03.08.2015
hodnoceno 18
čteno 1593(41)
posláno 0
přidáno 14.06.2012
hodnoceno 25
čteno 1610(33)
posláno 0
No vážení, dúfam, že cyklus je uzavretý...
přidáno 09.11.2013
hodnoceno 4
čteno 1409(9)
posláno 0
Začala mě bavit čtyřstrofová stavba, tak vás budu chvíli monotónně mučit.
přidáno 01.03.2016
hodnoceno 11
čteno 1275(18)
posláno 0
jednou něco končí...a něco...končí, cítím to všude, nedokázala jsem se ubránit a nakonec přišlo zklamání, cítím se jako oklamaná malá holka, ale to asi každý, kdo miluje sám...(ještěže mám tuto zpovědnici, vaše oči a vaše empatie:)..děkuju
přidáno 06.01.2009
hodnoceno 12
čteno 1633(32)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]
» řekli o sobě
Severka řekla o Lizzzie :
Malá zářivá slunečnice, která píše duhovou poezii...která ráda tancuje v dešti...a po kapsách schovává lízátka a bublifuk...;) ;) ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming