|
psaná ve dvou, společně s NotInToLabels :) /moje je tučně psaný.
|
|
Kátě..
|
|
Protože dělat chyby není lidský, když působíte bolest…
|
|
..opět psaná ve dvou, s NotInToLabels :) /moje je tučně psaný.
|
|
|
|
O.F.
|
|
Prostě pocity...
|
|
O.F.
|
|
"Little girl, little girl, You should close your eyes.. "
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rvf1DMDTosk#!
|
|
2
|
|
O.F. /SSS/
(kdybych Ti jí četla, četla bych jí pomalu a bolavě.. stejně tak, jako
jsi odešel. /měla by Tě bolet, ale Ty si jí už asi stejně nikdy
nepřečteš..)
|
|
|
|
|
|
Nevím jak..
|
|
..smět,....tak....šeptám.
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=rdSKbILsezY
/protože když si jí pustíš tak je taky ucítíš.
|
|
Něco k zamyšlení. Já mám jasno, co vy? ;)
|
|
Čti pomalu a tiše.. stejně, jako když bouchá raněný srdce..
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o NoWiš :Herec, básník, pretentious twat, nezávislý intelektuál a bratr ve všem kromě krve.

