|
Dnes uplynulo presne 12 rokov odo dňa, ktorý vraj zmenil svet...
|
|
To obvinenie nie je krivé a mne je stále navracanie, keď si spomeniem...
http://www.youtube.com/watch?v=BcdKBVI0mPg
|
|
Áno, už tu bola dávnejšie, vtedy som ju OMYLOM vymazala.
|
|
Vznik: 27.02.2022
|
|
|
|
Vytrvalé, zákeřné,smrtící...výčitky!
|
|
|
|
Báseň o černém vysílači. A o lásce samozřejmě taky.
|
|
C´est la vie...
|
|
věnováno...
|
|
***
|
|
|
|
nevím, co mě to popadlo :D to ta večerní nostalgie :/
|
|
Pojď, všechno zvládnem.
|
|
taková malá Plíhalovka
|
|
|
|
Tohle nevyšlo.
|
|
Má první básnička, buďte shovívaví :D
Je inspirována "neštěstím" mých známých.
|
|
výkřik za druhé? Za sebe? Vím já? Za nás všechny!
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Meluzina řekla o loner :Myslím, že kvůli muži, který dokáže napsat takovou poezii stojí ženě za to obléct jen lehkou krajku a roztančit jeho představivost. :)

