|
|
Pít kakao a dospět tak
někam, kam byste chtěli...
Dospět tak tam, kam směřujete,
kam, to jste dávno zapomněli.
A čaj je silný a hořký
a kakao tak sladké od maminky,
že si zas v klidu lehnete k ní na klín
a dospějete nanejvýš do vzpomínky.
A času je prý vždycky dost
A každý se prý jednou dočká
A milovat prý je vzácné moc
A prý že si máte počkat
někam, kam byste chtěli...
Dospět tak tam, kam směřujete,
kam, to jste dávno zapomněli.
A čaj je silný a hořký
a kakao tak sladké od maminky,
že si zas v klidu lehnete k ní na klín
a dospějete nanejvýš do vzpomínky.
A času je prý vždycky dost
A každý se prý jednou dočká
A milovat prý je vzácné moc
A prý že si máte počkat
1. sloka a první dvě vety ve sloce druhé, mně odrovnaly ! ....moc fajn ..
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Kakaová dospělost : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Odzvoněno
Předchozí dílo autora : úPLNÁ prázdnota
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Hunter řekl o Pampeliška13 :Básnířka, která na svůj věk má obrovský talent, a jejíž básně o lásce mi v ní zase vrátily víru. :-)

