|
|
|
Měl jsem na výběr. Buď novou morbidní a nebo úplně novou milostnou (a vzhledem k tomu jakou mám náladu bylo jasno!)
|
|
Nemůžeš změnit toho, kdo sám o změnu nestojí...
|
|
pro tu Kolemjdoucí..
|
|
|
|
Cesta za pravým přes levé
|
|
Ráda si přečtu vaše názory.
|
|
|
|
včera/dneska rozjezdem domů, po dloooouhém holčičím popovídání s vínem a několika drobnými momenty, kdy se mi pozastavilo srdce
|
|
Dneska při probouzení jsem si to zapsala do mobilu. Tak vám to hned píšu. Vskutku veselé probuzení.
|
|
Tohle už se mi dlouho nestalo... hodně dlouho...
|
|
Ve zkratce jsem aktualizovala svůj stav na další měsíc :)
|
|
|
|
:)
|
|
Ten pocit zažil asi každý. Každá změna, která boří jistoty a bere někoho blízkého bolí a zároveň je zrozením něčeho nového.
|
|
Budeš mojí nevolnicí v lásce, a já Tvůj princ z pohádky,
|
|
A babi, vážně tě nejvíc trápí, kolik už ukradli zloději svíček?
|
|
|
|
Je smutná, vlastně vůbec není o krajině.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
hoffi [16], Ronald Reagan [13]» řekli o sobě
Severka řekla o Erien, potulný bard :Bard, se kterým si na toulkách životem ráda povídám...dělíme se o slova...ale i o světlo...děkuji za důvěru...i přátelství...;)

