![]() |
komentáře k dílům uživatele :
gajda: No, upřímně, za celou tu dobu jsem si zapsal maximálně pár poznámek a ty jsem, jak jinak, ztratil. Asi to tak má být. Ale možná, že verše rodí další verše, tak uvidíme :) Každopádně tajně doufám, že se mi podaří příští týden ukecat doktora, aby mi dovolil chodit a té sádry se brzo zbavím. Díky za Tvůj povzbudivý komentář! ;)
Naopak, po tříleté přestávce se mi oddechlo, že i dobří holubi se vracejí. Ať žije tvá svatá sádra! Jistě jsi toho za tu dobu do šuplíku napsal velkou hromadu, no a tu je třeba vzpomenout těch ubohých básníků, co tě meli za vzor a tiše se vytratili, protože jsi je opustil, zasedli k volantům svých traktorů a nevida záře na horizontu se pustili do orby, nebo se vrátili za pult, aby se čekající zástupy zákazníků konečně dočkaly odbavení svého zboží... k čemu jsou básně? K čemu básníci? Jako pražce pod kolejnicemi, po kterých se řítí rychlíky civilizace. Ještě tu chvíli pobuď. Já tě rád čtu.
Jsem tu po dlouhé době a vzpomínám na básně lidí, které se mi vždycky líbí. K těm Tvým se taky ráda vracím:)
Má moc pěkná místa,pro mě teda kousek s farářem. Tentokrát s hudbou snesitelnější, až na ten kvapík v mezičase :D
Báseň se mi líbí a schválně napřed čtu a potom poslouchám. No a s takovým hlasem by mi bylo jedno co zpíváš, páč ten lehce depresivní text mi zní vesele :)
Zvláštní,no tak hlavně že má čím řezat,aby se toho srazu dožila.Asi se mi líbí. Přijde mi jako odlesk na noži , když si kreješ záda.
Nejdřív voní deštěm a pak rezaví, takový už je život. Tvoje parketa.
Nemůžeš se dočkat sluníčka tak mu polezeš naproti? Tvoje klasika, tohle umíš.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Severka řekla o prostějanek :Janinka ;) skvělá kamarádka, básnířka, měsíček...mé černé svědomí...se kterým jsem zažila spoustu legrace...děkuji ti za to že jsi...;) šálilálilááááá....


