Kategorie všechny

..
přidáno 11.06.2008
hodnoceno 1
čteno 1645(9)
posláno 0
Napadlo mě to dneska v minibuse cestou z exkurze...a té mušce?nevím kde je jí konec,ale určitě se pěkně projela...;-)
přidáno 13.09.2008
hodnoceno 1
čteno 1440(11)
posláno 0
doufám, že mě nebudete mít za člověka, který si myslí, že je život růžový
přidáno 12.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1379(10)
posláno 0
Dlouhá cesta jedné obyčejné věci:)
přidáno 31.08.2008
hodnoceno 1
čteno 1664(14)
posláno 0
Jsem v Modré růži na Moravském náměstí Chutí na pivo se mi třepe i zápěstí
přidáno 13.08.2009
hodnoceno 1
čteno 1715(5)
posláno 0
přidáno 24.02.2009
hodnoceno 1
čteno 1622(11)
posláno 0
přidáno 15.08.2008
hodnoceno 1
čteno 1653(13)
posláno 0
Kde bych chtěla snít...
přidáno 21.03.2008
hodnoceno 1
čteno 1671(7)
posláno 0
ehehe . tak trochu.. divná, uznávám. zkrátka vypráví to pán, abyste si něco nemysleli, i když já přeci vím, že jste inteligentní a chápající lidé.
přidáno 27.06.2008
hodnoceno 1
čteno 1522(14)
posláno 0
Není to o škole,a v podstatě ani ten tahák není skutečný...
přidáno 31.08.2008
hodnoceno 1
čteno 1378(13)
posláno 0
Příště by si měla do postele najít filozofa, kterej o tom bude asi jenom zasněně kecat. Prý se ji v hlavě honí strašně moc věcí a neví jak se s tím srovnat, že byla nevěrná manželovi.
přidáno 02.02.2010
hodnoceno 1
čteno 2372(21)
posláno 0
Originál: http://www.mvj.cz/2009/poezie/laska/az-za-hrob/
přidáno 21.03.2009
hodnoceno 1
čteno 1911(14)
posláno 0
další povídka, pls o komentáře.
přidáno 21.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1656(11)
posláno 0
a to si myslíte, že tohle je vážně definice života?
přidáno 28.10.2008
hodnoceno 1
čteno 3232(9)
posláno 0
přidáno 02.01.2008
hodnoceno 1
čteno 2009(15)
posláno 0
Taková trochu neskutečná, snová, doufejme že zajímavá a k myšlení vyzývající záležitost
přidáno 20.11.2009
hodnoceno 1
čteno 1318(8)
posláno 0
Starší povídka.
přidáno 02.03.2010
hodnoceno 1
čteno 1221(11)
posláno 0
Další z prací do školy, tentokrát na téma: Není nám milé, co musíme. Co nesmíme, více nás láká.
přidáno 01.05.2008
hodnoceno 1
čteno 1466(10)
posláno 0
dneska si pouštím Framus five.. to pro rytmiky co koukaj do muziky ;-) "nic v dobrým, nic ve zlým.."
přidáno 25.08.2009
hodnoceno 1
čteno 1296(8)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming