|
|
|
Tuto básničku jsem napsal pro někoho koho mám moc rád a odešel ode mně. "prosím vrat´se půjde to snadno."
|
|
|
|
|
|
Radím přečíst si to,protože je to smutné,a ponaučné...
|
|
spravedlnost se nemůže rovnat skutečnosti.
|
|
napsala jsem to a ted jdu hrat na kytaru. zmrzlejma prstama. protoze lak na nehtech jest nezaschl, ale kafe uz vychladlo. chci-umet-hrat-jazz.na-oboji.
|
|
What I love reminds me who I love...
|
|
miluji večerní popíjení ve dvou...
|
|
Ako je to s tou spisivateľskou tunikou?
|
|
nakonec mě napadlo, proč zkrátka nevzít vše co mám, proč je tak těžké využít to co je hned po ruce a nenatahovat se po tom co zapadlo pod stůl? když to co je pod stolem potřebujeme, natahovat se nám nechce
|
|
fííííííííííííííí
|
|
|
|
na skleničce se životem...
|
|
Jedna starší, Beltain.
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Coeur de Lion [15], ŽblaBuňka [14], Imprese [12], Chawwá [6]» řekli o sobě
kmotrov řekl o Yana :Ve své tvorbě se umí se obrátit naruby (tak, že to co je uvnitř, je vidět zvenčí) až to vyrazí dech. Je věčnou dívkou a věčnou mámou, byla taková vždy a na vždy taková zůstane.

