Kategorie všechny

nebo procházka ...
přidáno 21.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1604(18)
posláno 0
přidáno 04.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1278(21)
posláno 0
jen tak
přidáno 27.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1879(21)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=DyOAd-eDPJQ&feature=related (nedívejte se na video....poslouchejte pouze skladbu)
přidáno 24.04.2009
hodnoceno 3
čteno 1703(12)
posláno 0
Opět jedna ze starších....Je to doznání dívce, která ho nikdy nečetla a nikdy číst nebude. Trefnější by bylo napsat smutné doznání. E
přidáno 19.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1669(16)
posláno 0
... na lidovou notu...
přidáno 04.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1927(14)
posláno 0
přidáno 17.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1925(19)
posláno 0
11.1.2008
přidáno 14.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1832(22)
posláno 0
přidáno 26.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1685(20)
posláno 0
jak umírali hrdinové E
přidáno 28.01.2008
hodnoceno 3
čteno 2151(22)
posláno 0
přidáno 06.06.2008
hodnoceno 3
čteno 1662(21)
posláno 0
Povídka o dívce, které náhoda udělala na chvíli peklo ze života. Nevím, do jaké míry mám právo o tom psát... Možná je to nesmysl. Prostě jsem to zkusila.
přidáno 12.05.2008
hodnoceno 3
čteno 1457(12)
posláno 0
..."Matějovská"...
přidáno 08.10.2008
hodnoceno 3
čteno 1689(14)
posláno 0
nevím kam přesně to zařadit... šílenství, žádost a zoufalství se slívají v jedno a tvoří skrze mě nečitelnou změť slov...která vás koneckonců ani nemusí zajímat.
přidáno 25.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1878(8)
posláno 0
přišla múza s trochu drsnější náturou ...
přidáno 22.05.2009
hodnoceno 3
čteno 3483(31)
posláno 0
přidáno 18.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1963(24)
posláno 0
Někdy mám i smutné chvilky:-(
přidáno 20.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1982(19)
posláno 0
setkání dívky s panem Senem nebo snad Snem??? Můj svět má hranice, ale je neomezený, dokud nechceš víc. Nesmíš se ptát, nesmíš čekat na příště. Ale jak rád bych jí to slíbil. předchůdce románu snílci
přidáno 25.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1680(16)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :
Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming