...
přidáno 15.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1963(23)
posláno 0
Vždycky jsi to ty
zalezlý v zasypaných kolejích
mrazem

Pojišťováci rudnou závistí
nad Tvou vlezlostí

Drze svlékáš peněženky alkoholikům

Rumy v kofolách
kytky v ústech
jehly v žilách

Tak zní blues bez konce
blues bez začátku

Až ho příště uslyším
zacpu si uši
přidáno 02.02.2013 - 12:16
Pěkné, zvláště čtvrtá sloka...:)
přidáno 17.12.2007 - 19:45
ja...necitim smutek...u sebe...ano...v tvych versich ano...a...dostala jsem silenou chut na kofolu:)
drz se.
přidáno 17.12.2007 - 12:22
je to s podivem, kolik smutných veršů se letos před vánoci objevilo.
Taky ten smutek cítím, nejen v tvém blues. Pěkné

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Blues o zimním smutku : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Opilecká etuda
Předchozí dílo autora : Amore, máš vši!

» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :
Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming