Kategorie všechny

Člověče, haló! Sem se koukni, hej! Já jsem tady! Jen se podívej!
přidáno 18.02.2009
hodnoceno 4
čteno 2206(20)
posláno 0
Romeo, Julie a tma
přidáno 04.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1464(20)
posláno 0
...vlak... "Your eyes...they turn me..." ... endlessly... "She looks back, you look back..Not just once, not just twice..."
přidáno 06.02.2008
hodnoceno 4
čteno 1393(14)
posláno 0
poslouchat cizí rozhovor je neslušné ,ale někdy inspirující
přidáno 19.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1593(16)
posláno 0
přidáno 13.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1592(11)
posláno 0
...asi bych vám měla říct, že já neumím psát pochopitelně...a jednoduše
přidáno 26.02.2008
hodnoceno 4
čteno 1790(18)
posláno 0
Inspirováno podzimní fotografií a psáno opět pod vlivem mé nejmilejší písně, která mě znovu a znovu zasahuje a ovlivňuje: " Bridge Over Trouble Water"
přidáno 24.10.2008
hodnoceno 4
čteno 1674(19)
posláno 0
přidáno 09.06.2008
hodnoceno 4
čteno 1884(17)
posláno 0
přidáno 23.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1627(22)
posláno 0
znamení Vah
přidáno 11.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1729(17)
posláno 0
Léto dá nocí průchod snům a slunce potom oči vypálí.
přidáno 12.10.2007
hodnoceno 4
čteno 1861(15)
posláno 0
... stejská se mi... už první den. /teď mi to psaní půjde rychle od ruky:)/ /a hlavně prosímvás--- neberte to vážně!:)/
přidáno 21.06.2008
hodnoceno 4
čteno 2595(39)
posláno 0
přidáno 21.12.2007
hodnoceno 4
čteno 2164(19)
posláno 0
-
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1617(11)
posláno 0
Minulost je mrtvá, budoucnost je nejistá. Jediné, co máme, je tady a teď
přidáno 02.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2118(15)
posláno 0
Hořkosladce zamilovaná... Kdo mi to jen řekl.. ?
přidáno 31.07.2008
hodnoceno 4
čteno 1954(29)
posláno 0
Je těžké k tomuto dílku psát anotaci... možná že už zacházím daleko do historie, ale v jistém smyslu mě tohle téma pořád láká..chrabří rytíři..já jsem to pojala z druhé strany..ne jen arabové byli krutí..thle dílečko jsem si veršovala jak jsem chtěla..
přidáno 23.12.2008
hodnoceno 4
čteno 1672(11)
posláno 0
... myšlenky spojený jedna do druhý ...
přidáno 29.02.2008
hodnoceno 4
čteno 1659(12)
posláno 0
Jsem přece anděl.. aauu! A tys šlápl mi na křídla..
přidáno 29.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1760(17)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming