|
...napsaná během chvilky...snad mi bude odpuštěna kvalita a (možná) krapet ostrá slova
|
Smím prosit...na slovíčko?
Má drahá - polovičko -...
Polovičko kdesi v dáli,
pamatuješ? spolu sme tam stáli...
Však teď?...Týdny jsou tomu,
kdy Tvé autí u domu
stálo a Tys tiše -
spal vedle mě /jak klišé/.
Prý neudělá to dobrotu,
(dodáš ještě - věř tomu!)
kdybych vedle Tebe měl
sednout si... /na prdel/
Smím prosit na pár slov?
(v očích smutek vdov)
- Musím jít, noc volá!
/proč jen ho miluju...vola.../
Má drahá - polovičko -...
Polovičko kdesi v dáli,
pamatuješ? spolu sme tam stáli...
Však teď?...Týdny jsou tomu,
kdy Tvé autí u domu
stálo a Tys tiše -
spal vedle mě /jak klišé/.
Prý neudělá to dobrotu,
(dodáš ještě - věř tomu!)
kdybych vedle Tebe měl
sednout si... /na prdel/
Smím prosit na pár slov?
(v očích smutek vdov)
- Musím jít, noc volá!
/proč jen ho miluju...vola.../
Smím prosit? : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Bez sloves...
Předchozí dílo autora : Poetova chvilka zamyšlení...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.

