|
,
|
|
******
|
|
- Slečno, a vy se opravdu domníváte, že vaše poezie dokáže někomu něco dát?
- Zajisté.
- A stále si myslíte, že vaše díla dávají smysl?
- Ovšemže.
- Slečno, vy jste ale nanynka, viďte.
|
|
...co chodíš číst mé řádky ...a snad se taky těšíš na ten příští život ...:-)
|
|
|
|
..už ani víno nezahřeje..
|
|
myslím, že ten první je nejkrásnější .... protože je první
|
|
Jedna hravější ode mě, tak ať se vám líbí.;o)
|
|
***
|
|
schoulená postava v nekonečné kostce zrcadel jej obklopujících. a všechna zrcadla odrazem světla sdělují to samé. 'JSI ZBYTEČNÝ!'
|
|
Taková jedna předvánoční Pohádková Fantasmagorie na dobré ráno :o))
|
|
..největší nával melancholie.. v tááákhle velké injekční stříkačce..
|
|
Řek jsem tak si běž a ty jsi šla...
|
|
|
|
Jsme relativně šťastní... Snažíme se... Díky za rybky... Za Tresky obzvlášť..
|
|
|
|
My, básníci dnešního dávnověku - zranitelní a světaznalí... odpusťte, že jsme milovali..!
|

