2110.gif
datum 21.06.2014
ying-yang 28, muž, Ostrava
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 06.06.2026 - 08:41
komentářů5(2.)
Jen pokud je v něm voda. U nás je šífr za Opavou, studená voda a jsou tam krásně vidět ryby.
přidáno 15.05.2026 - 15:51
komentářů9(8.)
velmi disco elysium, líbí se mi
přidáno 12.05.2026 - 16:03
komentářů10(4.)
Něžné, bolavé, melancholické a lehké jako suché bílé víno.
přidáno 12.05.2026 - 16:00
komentářů5(1.)
idyla, na tři zmrzlé. zdravím!
přidáno 12.05.2026 - 16:00
komentářů2(1.)
hodně otevřená, křehká, lidská, tenze mezi kontaktem těla a kontaktem duše, různými druhy blízkosti ve kterých se míjíme, možná modalitou, možná jinak.
přidáno 19.12.2025 - 08:45
komentářů6(6.)
Mari: Moc ti přeju lepší zítřky, a těším se na další texty!
přidáno 16.12.2025 - 09:41
komentářů6(1.)
Tak snad tvé kroky povedou k laskavějším zítřkům, i skrz popsané nebezpečné záplavy...
přidáno 11.05.2025 - 17:21
komentářů9(3.)
dneska hituje
přidáno 17.04.2025 - 11:49
komentářů11(9.)
výborná!
přidáno 15.04.2025 - 08:03
komentářů10(9.)
ale jak, homére, jak
přidáno 27.03.2025 - 14:04
komentářů14(6.)
kéž by
přidáno 11.03.2025 - 18:41
komentářů5(5.)
velmi únor úmor, ještě že už vylezly kytky
přidáno 10.03.2025 - 09:45
komentářů22(20.)
moc hezky graduje, opět zakotvené básnictví v tom nejlepším slova smyslu. zdravím tě do rovin z beskydských kopců!
přidáno 24.02.2025 - 14:02
komentářů20(5.)
Objímám
přidáno 20.02.2025 - 06:30
komentářů8(4.)
pocítěno
přidáno 29.08.2024 - 01:38
komentářů6(1.)
suchá, s bezzubým úsměvem navždycky - to se pak dělá klaunství, když už nemusíš žít
přidáno 22.08.2024 - 23:10
komentářů18(4.)
viscerální, dobré
přidáno 18.08.2024 - 16:54
komentářů4(1.)
tak zavři oči:)
přidáno 17.04.2024 - 15:46
komentářů3(3.)
vydrž
přidáno 11.10.2023 - 02:14
komentářů8(1.)
Poslouchám to ticho
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 22
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Severka řekla o shane :
Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming