1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 18.02.2017 - 21:59
komentářů9(8.)
Díky moc všem!
přidáno 13.02.2017 - 03:35
komentářů7(4.)
DDD: Moc děkuji, od tebe mě to obzvlášť těší. Nedávno jsem taky zhltla tvoje nejnovější básně. Až bude trochu času, přidám i nějaký komentář! ;-)

Díky moc i ostatním!
přidáno 31.08.2016 - 14:38
komentářů10(5.)
Super!
přidáno 31.08.2016 - 14:37
komentářů4(3.)
Nádherná. Moc mě oslovila...asi, že to teď zrovna tak trochu žiju. :-)
přidáno 31.08.2016 - 14:32
komentářů17(5.)
Já tam taky slyším melodii a na konci jsem se upřímně zasmála. :D Právě díky tý melodii - ta tomu dodává drajv.
přidáno 26.06.2016 - 16:46
komentářů43(32.)
DDD: Napsal jsi to opravdu krásně. Jak v básni, tak v komentáři. Souzním. Víc asi není co dodat.
přidáno 26.06.2016 - 09:34
komentářů9(7.)
Je skvělá!
přidáno 06.06.2016 - 22:39
komentářů13(12.)
Akaia: :-) Mě pobavilo, že jsem po dlouhý době zapla psance zrovna ve chvíli, kdy jsi mi napsala komentář :D
přidáno 16.05.2016 - 15:19
komentářů1(1.)
Je dost naléhavá, zaujala mě. Je mi sympatické, že to nenutíš do pravidelných rýmů, ale necháváš to volné i tam, kde se rým sám nabízel... Zanechalo si to tak lehkost a zároveň mi připadá, že to víc odpovídá obsahu... Líbí se mi ten rytmus. Akorát si oprav mě/mně, máš tam v tom víckrát chybu...
přidáno 15.05.2016 - 22:37
komentářů7(6.)
Yasmin: ŽblaBuňka: Jak to tak vidím, tak snad z anotace budu muset udělat součást básně :-) Děkuji!
přidáno 14.05.2016 - 22:10
komentářů7(3.)
DDD: vanovaso: Moc děkuji za tak krásné reakce i za zastavení...
přidáno 13.05.2016 - 01:01
komentářů13(10.)
puero: Dík za zastávku a komentář. ;-) Na jednu stranu máš určitě pravdu, na druhou ale - vadí to, když ona ingredience chybí zcela záměrně a navíc jsi to i přesto za báseň označil dokonce i ty sám? (teda pardon, za asi báseň)
přidáno 11.05.2016 - 22:54
komentářů13(12.)
moonell: Tak snad to příliš nebolelo... Já děkuju!
přidáno 04.05.2016 - 12:30
komentářů13(7.)
Yasmin: Jsem ráda, že to vnímáš stejně. Moc děkuju:-)
přidáno 01.05.2016 - 16:38
komentářů13(5.)
timelady: Díky... mně to zas bez toho posledního řádku přišlo takový neúplný, když jsem ho zkoušela smazat... tak třeba se to ve mně ještě rozleží :-)
přidáno 30.04.2016 - 08:54
komentářů20(14.)
Nejryzejší sobectví, to je nádherné vyjádření... a tahle báseň je skutečně ryzí. Moc se mi líbí. Nacházím v ní víc rovin, ani bych nepotřebovala, aby byla zařazena do téhle kategorie...
přidáno 30.04.2016 - 00:26
komentářů13(2.)
kmotrov: Díky moc! A co třeba takhle? :-)
přidáno 29.04.2016 - 11:42
komentářů13(10.)
DDD: ŽblaBuňka: Yasmin: Lasak: vanovaso: Moc díky za zastávku a milé ohlasy :-)
přidáno 29.04.2016 - 11:41
komentářů21(20.)
Yana: slnečnica: ŽblaBuňka: Megynka: shittyart: Děkuji, jsem dojatá... jen nepřehánět ;-)
přidáno 29.04.2016 - 11:39
komentářů21(19.)
Yasmin: Děkuju moc, myslím, že máš pravdu...no ale už je na papíře. :-)
1 ... 41|42|43|44|45|46|47|48|49|50|51|52|53|54|55 ... 79

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming