1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 14.12.2013 - 12:41
komentářů14(5.)
Já pořád čekám na tu sbírku. Mít to tak všechno pohromadě, moci přivonět k papíru s tvými verši, brát si je do přírody! To bych si přála. A taky bych mohla své blízké obdarovat nejkrásnějším dárkem.
přidáno 14.12.2013 - 12:36
komentářů15(1.)
Líbí se mi. Krásný vyznání. Je neotřelé, plné originálních obratů a má moc pěknou melodii. Akorát to poslední slovo už mi tam nějak nesedí, myslím, že je zbytečný, to, co říká, tak nějak vyplyně samo už i z předchozích veršů a celého vyznění básně.
přidáno 13.12.2013 - 12:30
komentářů20(3.)
Normálně mě to rozplakalo. Chápu po svém, ale podařilo se ti zachytit cosi naprosto nezachytitelného. Je to nádherná miniatura, i s tou fotkou, paní umělkyně. Krásné použití slov.
přidáno 12.12.2013 - 12:44
komentářů3(1.)
Já tomu asi nerozumím.
přidáno 12.12.2013 - 12:28
komentářů18(8.)
Je opravdu nádherná. V těch pár slovech je vše, co má, nic nepřebývá, ani nic nechybí... Jak já mám ráda tu tvoji lehkou, něžnou poezii!
přidáno 10.12.2013 - 15:56
komentářů4(4.)
Má něco do sebe.
přidáno 10.12.2013 - 15:53
komentářů9(7.)
Docela drsná, ale pro některé osoby výstižná. Zaujal mě název. Že by osoby "bez obsahu"?
přidáno 10.12.2013 - 15:50
komentářů4(3.)
Taková dost naštvaná, přesto dobře napsaná. Víceméně s obsahem souhlasím a občas mívám dost podobné pocity, ale asi jediné, co funguje je, se zkrátka obklopit těma správnýma lidma (je jich málo, ale jsou) a na zbytek se povznést. Určitě je to lepší, než být pořád negativní. Já se radši v poslední době snažím zaměřovat na to pěkné, než to negativní "živit" svým rozhořčením. Vím o tom, ale pozornost směřuju jinam, protože kam jde pozornost a myšlenky, tam jde taky energie.
přidáno 10.12.2013 - 15:26
komentářů24(11.)
Ta je nádherná. Taková lehoučká, křehká a něžná, až skoro meditační mi připadá. :-) Ten styl je takový jakoby mimochodem, ale přesto jde obsahově do hloubky, vystihuje tu podstatu (hlavně poslední sloka, jak na to tak koukám, mohla by fungovat klidně i samostatně). Báseň vyvolává krásné pocity a obrazy.
přidáno 10.12.2013 - 15:13
komentářů7(6.)
Tahle je fakt výborná!
přidáno 10.12.2013 - 15:12
komentářů9(8.)
Tahle se mi líbí, hlavně atmosférou. Ten závěr mi narozdíl od Meluziny připadá vhodný, možná se mi dokonce líbí nejvíc, kontrastu netřeba
přidáno 10.12.2013 - 15:08
komentářů4(3.)
Celkem zábavná hříčka.
přidáno 10.12.2013 - 15:06
komentářů3(3.)
Zajímavý nápad, docela fajn.
přidáno 10.12.2013 - 15:04
komentářů12(12.)
Úžasná.
přidáno 10.12.2013 - 14:44
komentářů6(1.)
Něžná, milá, vyvolala úsměv. :-)
přidáno 10.12.2013 - 14:00
komentářů19(7.)
Pěkná miniatura. Taková milá, zpracováním i myšlenkou :-)
přidáno 09.12.2013 - 21:42
komentářů9(6.)
Tahle je fakt dobrá, z těch tvých, co jsem četla, asi nejlepší. Až na ten klišovitý název, ale já v poslední době s názvy taky bojuju, takže to chápu. Po tom, co jsem ji slyšela přečtenou, se mi líbí ještě o něco víc.
přidáno 09.12.2013 - 21:33
komentářů20(15.)
Ty jsi z Hlučína? Tam to znám, tam je krásně!
přidáno 09.12.2013 - 14:22
komentářů22(1.)
Lehce melancholická, ale tak mile, celá je taková milá, vlastně bych řekla i vyrovnaná, smířená s životem. Příjemně voní Vánocema, vzpomínkama... babičkou. :-) Připadá mi taková spokojená, kdy vzpomínka už nebolí, ale dělá člověku dobře. Potěšila mě.

Akorát, nemělo by být v druhém řádku "ta"?
přidáno 08.12.2013 - 11:29
komentářů24(10.)
Já tedy raději mlčím. ;-)
1 ... 19|20|21|22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33 ... 37

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming