Napsal jsem to dřív, ale jaxi jsem to zapoměl zveřejnit...
přidáno 30.10.2010
hodnoceno 11
čteno 1359(15)
posláno 0
Měla to být má poslední... .. .
přidáno 25.05.2010
hodnoceno 10
čteno 1801(25)
posláno 0
přidáno 04.08.2010
hodnoceno 7
čteno 1618(25)
posláno 0
Ano...Trubkami.
přidáno 26.10.2010
hodnoceno 6
čteno 1807(19)
posláno 0
O této básni se mi zdálo...
přidáno 25.06.2010
hodnoceno 6
čteno 1552(24)
posláno 0
já vím...
přidáno 14.04.2011
hodnoceno 6
čteno 1459(19)
posláno 0
Hodně "vodrbaný" téma, vzik této básně se váže k jedné diskuzi.
přidáno 22.10.2010
hodnoceno 5
čteno 1787(18)
posláno 0
Kapku morbidní...ale co!
přidáno 10.05.2011
hodnoceno 3
čteno 1712(11)
posláno 0
Na počest jednoho člověka, který je mi velmi blízký a trpí tou to nemocí...děkuji...
přidáno 15.05.2010
hodnoceno 3
čteno 1673(17)
posláno 0
Zkuste si takhle plivnout z balkónu...
přidáno 05.06.2010
hodnoceno 3
čteno 2273(18)
posláno 0
Anglická verze Purpurového Nebe...pozměněná...enjoy.
přidáno 21.07.2010
hodnoceno 3
čteno 1616(17)
posláno 0
Domyslel jsem si situaci...a nejsem rasista
přidáno 01.11.2010
hodnoceno 3
čteno 1900(17)
posláno 0
So fuckin' special...
přidáno 29.09.2010
hodnoceno 2
čteno 1547(17)
posláno 0
Tato báseň je založena na pravdivé bázi...částečně se opravdu stala
přidáno 09.05.2010
hodnoceno 2
čteno 1898(26)
posláno 0
Pošlete mě do Brixenu.
přidáno 26.04.2011
hodnoceno 1
čteno 1662(15)
posláno 0
Zasloužíš si to.
přidáno 11.10.2010
hodnoceno 1
čteno 1485(12)
posláno 0
Sežerete??
přidáno 13.10.2010
hodnoceno 1
čteno 1512(13)
posláno 0
Zas...to na mě přišlo...promiň...
přidáno 13.05.2011
hodnoceno 1
čteno 1866(14)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming