je po dešti,
venku plují mraky něžné, slunce jas,
je po dešti,
a já přečetla si další krásnou báseň zas.
Děkuji, tato mi opravdu zlepšila den. :3
venku plují mraky něžné, slunce jas,
je po dešti,
a já přečetla si další krásnou báseň zas.
Děkuji, tato mi opravdu zlepšila den. :3
Podobné verše mě fascinují a zatraceně moc inspirují k vlastnímu psaní. Děkuji.
Je kupodivu, jak málo slov stačí k tomu, aby někdo vyjádřil mnoho.
Moc pěkné :)
Kde nejsou slova, není zdí,
kde není mysl, nejsou sny.
Kde nejsou slova, není zdí,
kde není mysl, nejsou sny.
Jako vžd, bezva.
Když svou ženu zanedbává,tak se tohle lehce stává.
Platí to i naopak.
Když svou ženu zanedbává,tak se tohle lehce stává.
Platí to i naopak.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)

