Miňko: Díky. Tohle je jen takové blbnutí.
Miňko: Díky. Já zase zamyšlen nastoupil na opačný směr...
Psavec: Tak je to trochu nadsázka a už vůbec to není myšleno všeobecně na krásnější pohlaví.
Psavec: Miňko: Dandy: Díky. Pejsky, čoklíky, vořechy mám rád.
Psavec: Miňko: Dandy: Díky, lidi, za čtení a komentáře.
Psavec: Díky. jo, statek byl vždycky plný různých podivností...
Poezie anonymity: Díky za přečtení a komentář.
Miňko: Díky, potěšilo. Jo, jak je v tom sex, tak to většinou vítězí...
Psavec: Miňko: Díky, kluci. Ňák nestíhám odpovídat.
To jsi napsal nádherně. Já tady občas něco zveřejním a na kritiku - upřímně čekám. Konstruktivní kritikou se snad učím?. V první chvíli nas... ale pak - ne vždy ale většinou - dodá poznání a poučení. Ale objektivní a přesto laskavá by měla být. Aby moc nebolela?
wojta: Mám respekt k tomu co píšeš. V té zhuštěnosti je síla a - podle mne - kumšt. Na vysvětlenou - pokusil jsem se to zformovat jako něco jako limerick. A to co tam bylo před opravou - jak víš - byl zmetek.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
wp-hasan [18], Weichtier [17], Joanne17 [17], Deviant [16], Elivei [14], Klaron [13], Mamka [13], shizuko [10], Ann(ah) [10], človiček [8], Antek [5], andrew_maxwell [3]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

