Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 11.05.2022 - 10:44
komentářů6(6.)
Díky všem
přidáno 11.05.2022 - 10:36
komentářů6(5.)
Vyjádřeno až na dřeň. Smutně,ale povedené
přidáno 11.05.2022 - 10:23
komentářů7(5.)
Dandy: Lenča: Miňko: Psavec: Děkuji za slovíčkove povzbuzení
přidáno 11.05.2022 - 09:02
komentářů4(1.)
Baví! Skvělé!!
přidáno 11.05.2022 - 00:47
komentářů9(9.)
Pokud autor umí nahlížet na život skrze přírodní scenérie, není nikdy ztracen. Ta náruč je bezmezná a vždy pohladí a obejme.
přidáno 10.05.2022 - 23:28
komentářů7(4.)
Moc hezká.
přidáno 10.05.2022 - 23:27
komentářů4(3.)
Povedená konzrerva.
přidáno 10.05.2022 - 22:32
komentářů6(3.)
Když v horkém létě zamrznou jezera.
Pod nimi těžce hledá se.
Ta duše stracená
přidáno 10.05.2022 - 22:27
komentářů7(3.)
Hezké.
Spánek je léčitel
přidáno 10.05.2022 - 22:18
komentářů11(8.)
Miňko: Dandy: Velký dík.
přidáno 10.05.2022 - 22:16
komentářů11(7.)
PrimaDen: Díky za nakouknutí a komentář.
přidáno 10.05.2022 - 22:14
komentářů6(2.)
Povedené haiku.
přidáno 10.05.2022 - 21:52
komentářů4(2.)
Konzervovat lásku.
Jak slova uvězněné v pasku.
Zapouzdřit ten cit?
Tak mělo být?
Do doby robotické.
Kam pkděloby se vše lidské.
Éčka,barvyva,slova hřejivá
lechtivá.
Konzervovat něco z láskou.
Ne však cit.
Zmrtvělby
přidáno 10.05.2022 - 21:48
komentářů7(2.)
Líbí...
přidáno 10.05.2022 - 21:48
komentářů6(1.)
...a řekl bych, že se povedlo...
přidáno 10.05.2022 - 21:10
komentářů9(9.)
kmotrov: Děkuji za komentář
přidáno 10.05.2022 - 18:30
komentářů7(1.)
Krásné a účinné léčení
přidáno 10.05.2022 - 18:27
komentářů4(1.)
Hezký ;-)
přidáno 10.05.2022 - 14:19
komentářů9(8.)
Free form haiku. Mezi známé autory se řadí Kerouac, nebo u nás Roman Szpuk. Vnitřní obsah, byť podaný velmi autenticky ale neznamená, že lze zcela rezignovat na formu. Haikařům by spíš než odklon od 5-7-5 vadila metafora v závěru, která do haiku nepatří. Moc pěkný text.
přidáno 10.05.2022 - 11:58
komentářů3(3.)
:-D
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming