Chyběla tu tvoje slova. Kouzlené, že jsou tu znova.
LudvíkRoiSoleil: Děkuji, taky jsem s touto kapitolou víc spokojena a souznící, snad se podaří i dál.
Za sebe chci říct, že tohle je zatím asi nejlepší kapitola. Těch několik prvků humoru dílo hodně zvedlo. A začínám mít pocit, že si víc hraješ se slovíčky a postavy mluví zajímavě, originálně a charakterově.
"Tady nejde o houby, tady jde o princip!" - fakt hustý :)))))
Lenča: Díky, Lenčo! Třeba objevíš i další romantické kousky...;-)
Nikki: Pokud se ti líbila, vylepši si i další dny. Nakoukni i na další třeba i v deníčku...:-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**

