
17.05.2022 - 16:49

8(1.)
Jazyk tim ničím dřevění.
Očim chybi pláč.
Samotu tu koketu.
Ty sobě řikaš co jsi zač.
Duše si minci nehodi.
Děkovat neni zač.
Sny jak louka nevoní.
Třpyt.smich.pláč.
Z prazna se duše vykloní
není zač.

17.05.2022 - 12:19

3(3.)

17.05.2022 - 07:35

3(3.)
Bezvadné.

16.05.2022 - 21:11

4(3.)
hezké :)

16.05.2022 - 16:37

4(2.)
Nádhera....

16.05.2022 - 15:58

2(2.)
Psavec: Díky! To triko bych taky bral. :-D

16.05.2022 - 12:32

2(1.)
Bezva dárek i básnička.

16.05.2022 - 12:25

4(1.)
Taková zaláskovaná.

16.05.2022 - 12:21

3(2.)
Zavoněla.

16.05.2022 - 12:20

3(2.)
Moc fajn.

16.05.2022 - 10:39

3(1.)
Povedené veršování, zasmála jsem se:-)

15.05.2022 - 17:46

3(1.)
Květnová

14.05.2022 - 22:04

3(3.)
Psí oči dovedou odzbrojit.

14.05.2022 - 18:40

4(4.)
děkuji

14.05.2022 - 14:46

3(2.)
Vtipný a roztomilý :)

14.05.2022 - 12:00

4(4.)
Dandy: Díkec.

14.05.2022 - 09:52

4(3.)
Realita jak vyšitá.

14.05.2022 - 07:41

3(1.)
Ano zviřatka dokáží překvapit.
Mile i nemila.
Pěkný příběh.

13.05.2022 - 23:02

4(2.)
Koala: Díky za komentář.

13.05.2022 - 20:17

4(1.)
No ty ses rozepsal! Takové rutě realistické. Nejlepší je poslední strofa - ta je GENIÁLNÍ!