
22.09.2023 - 23:33

5(1.)
To je ale směs.

22.09.2023 - 23:30

2(1.)
To je trochu moc omluv.

22.09.2023 - 22:41

2(2.)
Psavec: Však víš, že už má, Milane. Přemýšlím, zda se odněkud ozve ještě před Vánocemi. ;-)

22.09.2023 - 21:57

11(10.)
Oskar Koblížek: Díky za komentář.

22.09.2023 - 21:56

8(8.)
Oskar Koblížek: To je fakt.

22.09.2023 - 21:54

10(10.)
Oskar Koblížek: Velký dík.

22.09.2023 - 19:27

8(7.)
Paničky kutnohorské byly vždy pěkné prevítky. Ostatně, to už je dlouho známé. :o)

22.09.2023 - 19:18

11(9.)
Ach ty "ženy". Jeden by se strhal a prd.

22.09.2023 - 19:05

10(9.)
Jo, jo. Kdo z nás to saprlot nezná. Každý z nás je takový "Milan". :o))

22.09.2023 - 18:19

7(6.)
Na nějaké přání se snad rozpomeneš.

22.09.2023 - 18:14

2(2.)
Naděje ještě žije.

22.09.2023 - 18:11

2(1.)
Možná časem bude mít ráda i člověka.

22.09.2023 - 16:53

7(5.)

22.09.2023 - 16:52

7(4.)
Díky :)

22.09.2023 - 13:03

10(8.)
zaseja: Díky.

22.09.2023 - 10:41

7(3.)
smarstin : víš co se říkává ? "Když hvězda padá, teď můžeš si přát, všechno se splní. Jen zůstaň stát. Letí meteor oblohou, moje oči za ním do dálek nemohou". Máš to psané jako v pohádce. Líbí. Děkuji.

22.09.2023 - 10:30

2(2.)
krásná

22.09.2023 - 10:26

10(7.)
:D

22.09.2023 - 10:24

7(2.)
s přáním je to ošidné...stará snad japonská či čínská kletba praví Kéž se ti splní všechna tvá přání...

22.09.2023 - 10:22

2(1.)
ano...