Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 18.10.2023 - 09:11
komentářů13(9.)
"i když já tě nejsem hodný" - tím se to žene do autu. Chce to trochu sebevědomí, tady musí skromnost stranou!
přidáno 18.10.2023 - 00:37
komentářů13(8.)
Dandy: Díky za komentář.
přidáno 18.10.2023 - 00:34
komentářů13(7.)
loner: zaseja: alfiozo: Moc děkuji, kluci.
přidáno 18.10.2023 - 00:28
komentářů13(6.)
Hanulka: Také děkuji.
přidáno 18.10.2023 - 00:26
komentářů8(6.)
zaseja: Bohužel je to tak.
přidáno 17.10.2023 - 23:36
komentářů14(14.)
Dandy: Nj, jsem romantik...;-)
přidáno 17.10.2023 - 23:35
komentářů30(30.)
Dandy: No, já spíš myslím, že to je soví mládě...:-D
přidáno 17.10.2023 - 23:32
komentářů30(29.)
Hanulka: Jsem rád, že se ti to tak líbí! Mimochodem, znáš www.hanulka.cz?:-)
přidáno 17.10.2023 - 21:06
komentářů13(5.)
Pěkné.
Někdy však marné.
Co vnimá jeden,nevnímá druhý.
Ten kdo ví.dělá si sluhy
přidáno 17.10.2023 - 20:00
komentářů5(4.)
Nějak jsem se v tom ztratil. Asi pro jiné oči.
přidáno 17.10.2023 - 19:59
komentářů13(4.)
Hezky!
přidáno 17.10.2023 - 19:31
komentářů8(5.)
smutné čtení...bohužel nám vládnou slaboši a zaprodanci a my zase zalézáme do svých úkrytů a ulit
přidáno 17.10.2023 - 19:29
komentářů13(3.)
ta je milá
přidáno 17.10.2023 - 19:26
komentářů2(2.)
Oskar Koblížek: No jo, vážit si žen, ale sem tam ňáká si to nezaslouží. Jen se těžko pozná, která. Díky za komentář.
přidáno 17.10.2023 - 19:24
komentářů13(2.)
O lásce se píše nejsnadněji :)
přidáno 17.10.2023 - 18:11
komentářů13(1.)
Psavec : to je líbezné vyznání, krásné. Děkuji.
přidáno 17.10.2023 - 16:20
komentářů14(13.)
Senzační
přidáno 17.10.2023 - 16:09
komentářů14(13.)
Pěkná touha.
přidáno 17.10.2023 - 16:06
komentářů30(28.)
Na fotce je luňák?
Ta slova jsou moc pěkná.
Ty má vždy utečou jen tak.
A jsou plná chyb.
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Sebastián Wortys řekl o Singularis :
Systematick-á/ý genderfluid intelektuál fascinovan-ý/á veřejnou hromadnou dopravou, kter-á/ý mě kontaktoval(a) v reakci na závěr knihy Vtiposcifilo-z/s-ofie a mou aktuální poptávku po lidech společných zájmů. Díky n-í/ěmu jsem se, podobně jako Severak, dozěděl o psanci.cz.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming