"i když já tě nejsem hodný" - tím se to žene do autu. Chce to trochu sebevědomí, tady musí skromnost stranou!
Hanulka: a nebyli to nutrie ?
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/potkan-nutrie-reka-praha-nemoc
-razova-hygienicka.A201207_584505_praha-zpravy_klf
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/potkan-nutrie-reka-praha-nemoc
-razova-hygienicka.A201207_584505_praha-zpravy_klf
Dandy: No, já spíš myslím, že to je soví mládě...:-D
Hanulka: Jsem rád, že se ti to tak líbí! Mimochodem, znáš www.hanulka.cz?:-)
Pěkné.
Někdy však marné.
Co vnimá jeden,nevnímá druhý.
Ten kdo ví.dělá si sluhy
Někdy však marné.
Co vnimá jeden,nevnímá druhý.
Ten kdo ví.dělá si sluhy
smutné čtení...bohužel nám vládnou slaboši a zaprodanci a my zase zalézáme do svých úkrytů a ulit
Oskar Koblížek: No jo, vážit si žen, ale sem tam ňáká si to nezaslouží. Jen se těžko pozná, která. Díky za komentář.
Na fotce je luňák?
Ta slova jsou moc pěkná.
Ty má vždy utečou jen tak.
A jsou plná chyb.
Ta slova jsou moc pěkná.
Ty má vždy utečou jen tak.
A jsou plná chyb.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sebastián Wortys řekl o Singularis :Systematick-á/ý genderfluid intelektuál fascinovan-ý/á veřejnou hromadnou dopravou, kter-á/ý mě kontaktoval(a) v reakci na závěr knihy Vtiposcifilo-z/s-ofie a mou aktuální poptávku po lidech společných zájmů. Díky n-í/ěmu jsem se, podobně jako Severak, dozěděl o psanci.cz.

