Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 17.10.2023 - 15:32
komentářů6(4.)
líbí se mi...
přidáno 17.10.2023 - 15:05
komentářů30(27.)
shane : opakovaně ještě jednou - "...kdy se zase krásně dýchá a Měsíc pluje nad námi ..." to je vskutku nádhera.
přidáno 17.10.2023 - 12:20
komentářů30(26.)
Hanulka: Hanulko, jsem rád, že jsme zřejmě stejně naladěni, což až tak nepřekvapuje. Budeme vrstevníci! A ano, ta fotka je nádherná! :-D
přidáno 17.10.2023 - 12:04
komentářů30(25.)
Dandy: Díky!
Koukám, že reklama zabrala a mé dílko tě inspirovalo k rozvoji krásných představ, stejné jako mne to tvé. :-)
Tož, nahlédni ještě na mé další staré hříšky, třeba tě to taky naladí na tvůrčí vlnu. I já to tak dělám! ;-)
přidáno 17.10.2023 - 11:52
komentářů6(3.)
líbí
přidáno 17.10.2023 - 06:27
komentářů30(24.)
shane : soucítím , tak ta je opravdu velmi krásná včetně fotografie. Děkuji.
přidáno 17.10.2023 - 05:44
komentářů30(23.)
A vtichu zlehka dýcha zem.
Ta chvýle je jak krasnym snem.
Ve vlnkách tůně nebe leží.
Mysl dal šeptá
je tak svěží.
Vůně všeho prostupuji
přidáno 17.10.2023 - 00:58
komentářů14(14.)
Dandy: Dík za pochvalu. Nahodils pár myšlenek, které dopadly na úrodnou půdu! I když ticho také mám rád a celé náruči ticha, jsem také věnoval jednu dřívější báseň. https://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=30344-ja-znam-tu-naruc-pl
nou-ticha


Mám-li dobrou inspiraci,
spíchnou něco nedá práci!

Krásné úterý! ;-)
přidáno 16.10.2023 - 13:52
komentářů12(12.)
Pěkné obě
přidáno 16.10.2023 - 13:50
komentářů12(11.)
Obě fajn.
Konopi je žrout živyn.

Sklenik zatim v čupa.
přidáno 16.10.2023 - 13:35
komentářů6(6.)
pešu: jaj, to mě nenapadlo. Geniální!
přidáno 16.10.2023 - 13:34
komentářů6(2.)
Hezká.
přidáno 16.10.2023 - 11:53
komentářů6(1.)
Bdit v tobe a spat, super spojeni
Pripomina to lucidni sneni
přidáno 16.10.2023 - 09:36
komentářů2(2.)
Psavec: Nejsem na to pyšnej, ale mně už taky. :o))
přidáno 15.10.2023 - 12:38
komentářů14(13.)
Dandy: Ticho zbožňuji. I jako inspirativní moment v básní.

Matryci z olova bohužel neznám, takže nemohu posoudit, co mi chceš naznačit. A ano, i stručnosti basnim sluší, když se povede.
přidáno 15.10.2023 - 12:26
komentářů14(12.)
shane: Moc pěkně napsané.
Díky za návštěvu.
přidáno 15.10.2023 - 12:24
komentářů9(3.)
No to jo, ale bůhví, co znamená.
přidáno 15.10.2023 - 10:05
komentářů9(2.)
Oskar Koblížek: Ale ono to končí další vidinou, prachsprostý mord je těsně před ní. Ovšem hlavní je, že je to zábavné, byť tedy odpudivé. Dík za komentík.
přidáno 15.10.2023 - 09:55
komentářů2(2.)
Oskar Koblížek: Dík (i když pozdní) za komentář. Krasce jsem si vyhledal, pěkná pestrá sebranka.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming