shane : opakovaně ještě jednou - "...kdy se zase krásně dýchá a Měsíc pluje nad námi ..." to je vskutku nádhera.
Hanulka: Hanulko, jsem rád, že jsme zřejmě stejně naladěni, což až tak nepřekvapuje. Budeme vrstevníci! A ano, ta fotka je nádherná! :-D
Dandy: Díky!
Koukám, že reklama zabrala a mé dílko tě inspirovalo k rozvoji krásných představ, stejné jako mne to tvé. :-)
Tož, nahlédni ještě na mé další staré hříšky, třeba tě to taky naladí na tvůrčí vlnu. I já to tak dělám! ;-)
Koukám, že reklama zabrala a mé dílko tě inspirovalo k rozvoji krásných představ, stejné jako mne to tvé. :-)
Tož, nahlédni ještě na mé další staré hříšky, třeba tě to taky naladí na tvůrčí vlnu. I já to tak dělám! ;-)
shane : soucítím , tak ta je opravdu velmi krásná včetně fotografie. Děkuji.
A vtichu zlehka dýcha zem.
Ta chvýle je jak krasnym snem.
Ve vlnkách tůně nebe leží.
Mysl dal šeptá
je tak svěží.
Vůně všeho prostupuji
Ta chvýle je jak krasnym snem.
Ve vlnkách tůně nebe leží.
Mysl dal šeptá
je tak svěží.
Vůně všeho prostupuji
Dandy: Dík za pochvalu. Nahodils pár myšlenek, které dopadly na úrodnou půdu! I když ticho také mám rád a celé náruči ticha, jsem také věnoval jednu dřívější báseň. https://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=30344-ja-znam-tu-naruc-pl
nou-ticha
Mám-li dobrou inspiraci,
spíchnou něco nedá práci!
Krásné úterý! ;-)
nou-ticha
Mám-li dobrou inspiraci,
spíchnou něco nedá práci!
Krásné úterý! ;-)
Psavec: Nejsem na to pyšnej, ale mně už taky. :o))
Dandy: Ticho zbožňuji. I jako inspirativní moment v básní.
Matryci z olova bohužel neznám, takže nemohu posoudit, co mi chceš naznačit. A ano, i stručnosti basnim sluší, když se povede.
Matryci z olova bohužel neznám, takže nemohu posoudit, co mi chceš naznačit. A ano, i stručnosti basnim sluší, když se povede.
Oskar Koblížek: Ale ono to končí další vidinou, prachsprostý mord je těsně před ní. Ovšem hlavní je, že je to zábavné, byť tedy odpudivé. Dík za komentík.
Oskar Koblížek: Dík (i když pozdní) za komentář. Krasce jsem si vyhledal, pěkná pestrá sebranka.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

