Yana: :o)) Díky moc. To mě moc těší a smích je jen tou pověstnou třešničkou na dortu. No a to ještě nevíš o Ferdovi s Pytlíkem. Ty jsem radši vůbec nezmiňoval...to jsou fakt strašný dobytci! :o)))
Yana: Děkuji moc.
Ta káva voněla medem
Dláždění mění ráz.
Uličkami sveden,tam kde květinoví
kruh.
A zas mne cesta kamsi vede.
Kramků rozeseto vní.
Koleje se svou vybrací.
Lokálka je zas na štaci
Zas vůně kávi jinou příchuť
Hned vedle svét ořišků.
Však jen jsem kolem
proběh.
Ve výšce zní zvony
kostelní.
Pak náruč otevřela pasáž
Tam živo jak v mraveništi.
Uprostřed fontána,zni voda z hudbou
pryští.
Jezdicích schodů,nahoru a dolů.
Kavarna vní hostů jen pár
Chuť by byla na pohár.
Však jen hrdlo polklo slynu.
Nohy metou dál.
Dnešní procházka Brnem
Ta káva voněla medem
Dláždění mění ráz.
Uličkami sveden,tam kde květinoví
kruh.
A zas mne cesta kamsi vede.
Kramků rozeseto vní.
Koleje se svou vybrací.
Lokálka je zas na štaci
Zas vůně kávi jinou příchuť
Hned vedle svét ořišků.
Však jen jsem kolem
proběh.
Ve výšce zní zvony
kostelní.
Pak náruč otevřela pasáž
Tam živo jak v mraveništi.
Uprostřed fontána,zni voda z hudbou
pryští.
Jezdicích schodů,nahoru a dolů.
Kavarna vní hostů jen pár
Chuť by byla na pohár.
Však jen hrdlo polklo slynu.
Nohy metou dál.
Dnešní procházka Brnem
Prošel si :-)a asi procházíš, nelámeš si hlavu a přitom jí máš plnou, myslím, a Hašler z vinylu je ok
Hm, tak někdy je lepší vzít si kolo nebo cokoliv jiného a vzdálit se, kord když je člověk plný pochybností, ale nelitoval je správné
Hm, čtu si to dokola, jak v bludném kruhu, všechno je v hlavě...příliš brzy stárneme, kéž by moudrost byla přímo úměrná
loner: jo v tomhle textu se člověk poztrácí jak na pustém ostrově kde je zoufalý Robinson, místy je to hezké a pak člověk jen hledá, ale zas přijde mi to takové rozervané a to se mi na tom vlastně něčím líbí
Pobavilo:-) a kovaříci to už jsem se fakt smála nahlas
Werther: dík za čtení a připomenutí starého dílka

