
13.12.2023 - 07:22

4(2.)
Sverakk : hodně smutné, ale dobré. Děkuji.

13.12.2023 - 07:20

9(8.)
bludička : Hezká. Děkuji.

13.12.2023 - 07:15

4(3.)
Dandy : smutná, to se stává. Děkuji.

13.12.2023 - 07:15

4(2.)
Psavec: Děkuji

13.12.2023 - 07:13

4(3.)
Umouněnka : hezké, líbí. Děkuji.

13.12.2023 - 07:12

5(3.)
Mlčeti Zlato : povedené ! Děkuji.

12.12.2023 - 23:23

5(1.)
Bezva.

12.12.2023 - 23:23

7(2.)
Dobrá.

12.12.2023 - 23:22

4(1.)
Smuténka.

12.12.2023 - 23:21

5(2.)
Bezva, kolego.

12.12.2023 - 23:18

4(2.)
Povedené kousky.

12.12.2023 - 23:15

4(1.)
Pěkná.

12.12.2023 - 22:32

7(6.)
Asi vystihuje mojí náladu. Zažívám neustále ,tak nevím... raději snít jen tak.

12.12.2023 - 22:28

3(3.)
:D

12.12.2023 - 22:27

7(7.)
Tak jsem to stihla...:)

12.12.2023 - 22:25

7(6.)
Bez nápovědy asi umřu,co že tě to inspirovalo ?!

12.12.2023 - 22:19

5(3.)
Někdy máš pocit, že je prázdné a jindy zase přetéká.

12.12.2023 - 22:14

4(4.)
Parádní závěr a ještě si u toho stihl uvařit :D

12.12.2023 - 22:12

3(2.)
Líbivá...moc.

12.12.2023 - 22:06

4(3.)
Ty mnichu
co ti v hlavě hučí jak v klacku
pravda je v mešním víně
ni v modlitbách.
Ani Bůh nespasí
to hejno ukecaných racků
co klape na prázdno
v těch zemských útrobách.
Jen takový výkřik inspirace...se mi stýskalo :D