pedvo: no ono je někdy lepší zmizet v tom davu…
A držet se stranou s těmi se kterými si to nechceme rozházet
Rozumíme si…?
A držet se stranou s těmi se kterými si to nechceme rozházet
Rozumíme si…?
Pěkně a působivě popsáno, co se opravdu stává. Jde-li o oboustranný pocit, asi bude lepší se tomu poddat, nikoliv "...se držet stranou." Můžou se "ztratit v davu," ale i zase se potkat, jak praví název. Nebo se to může rozvinout.
Sverakk: Nu, jsem rád, že se ti to líbí. To stačí! Na tomto portálu se nedávají Tipy, známky ani se nehodnotí %. To jen při soutěžích a tady už nějaký čas žádná nebyla. :-D
Jinak vysvětlení: Drabble je povídka či báseň, zpravidla na zadání (3 či 5 slov, téma, povinná věta apod.) a má mít právě
100 slov. A my si na jiném portálu každý měsíc takhle hrajeme. :-D
Jinak vysvětlení: Drabble je povídka či báseň, zpravidla na zadání (3 či 5 slov, téma, povinná věta apod.) a má mít právě
100 slov. A my si na jiném portálu každý měsíc takhle hrajeme. :-D
Miňko: i tak by se to dalo brát, a aschválně jestli někdo uhodne
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
kmotrov řekl o Homér :Nebál bych se s ním vyrazit někam daleko mimo civilizaci, nenechal by mě ve štychu.

