pedvo: no ono je někdy lepší zmizet v tom davu…
A držet se stranou s těmi se kterými si to nechceme rozházet
Rozumíme si…?
A držet se stranou s těmi se kterými si to nechceme rozházet
Rozumíme si…?
Pěkně a působivě popsáno, co se opravdu stává. Jde-li o oboustranný pocit, asi bude lepší se tomu poddat, nikoliv "...se držet stranou." Můžou se "ztratit v davu," ale i zase se potkat, jak praví název. Nebo se to může rozvinout.
Sverakk: Nu, jsem rád, že se ti to líbí. To stačí! Na tomto portálu se nedávají Tipy, známky ani se nehodnotí %. To jen při soutěžích a tady už nějaký čas žádná nebyla. :-D
Jinak vysvětlení: Drabble je povídka či báseň, zpravidla na zadání (3 či 5 slov, téma, povinná věta apod.) a má mít právě
100 slov. A my si na jiném portálu každý měsíc takhle hrajeme. :-D
Jinak vysvětlení: Drabble je povídka či báseň, zpravidla na zadání (3 či 5 slov, téma, povinná věta apod.) a má mít právě
100 slov. A my si na jiném portálu každý měsíc takhle hrajeme. :-D
Miňko: i tak by se to dalo brát, a aschválně jestli někdo uhodne
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

