Psavec : vtipné rýmování, k dnešní době velmi příhodné. Děkuji.
každý je čertem i andělem, důležité jak se s tím vypořádá .) teda jinak sněžit by mohlo na vánoce, jako za starejch časů.
Sedmička a od měkkého tvarohu byste se mohli učit jak žít. Pěkně jsi si zanadával :)
Hmm... mám chuť si založit sbírku, né já to rovnou udělám. Díky za inspiraci.
Neotrávím tě vlasy štědřence
pět kvítků ke smrti
připletu radši do věnce.
Kapičky zlatého deště
se do tvých rukou snáší
od rusalky v sexy rubáši.
:D taková blbinka na dané téma.
pět kvítků ke smrti
připletu radši do věnce.
Kapičky zlatého deště
se do tvých rukou snáší
od rusalky v sexy rubáši.
:D taková blbinka na dané téma.
Krásně meditativní...pro mě nádherně návodný text pro chvíli ticha.
Dandy: ono to bylo o vztahu a rizikovosti, že si najdeš partnera co se nudí a nebere to vážně..ale jo, špatně jsem to napsal, nemá to ani rýmy...je to sracka. Spís je to break point pro mou tvorbu...
Mám ráda tvoje nápady,
tak občas ti je přijdu závidět. :)
tak občas ti je přijdu závidět. :)
Tak vtanci poznaji.
Sebe sama.
Nebo se jim bude točit
hlava.
Poznaní?
Nepoznaného.
Mlčí kdo ví.
Ptá se ten co ?
Sebe sama.
Nebo se jim bude točit
hlava.
Poznaní?
Nepoznaného.
Mlčí kdo ví.
Ptá se ten co ?

