Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 19.12.2023 - 13:14
komentářů7(7.)
poznání není dostupné slepím, hluchým a těm co mlčí .)
přidáno 19.12.2023 - 13:13
komentářů8(7.)
nojo kafí kafíííčko, právě ho piju a nesladím. fajn
přidáno 19.12.2023 - 10:58
komentářů6(1.)
ti nelidé to přečkají,) no Faraóny už odvezli k obřadům .)
přidáno 18.12.2023 - 22:24
komentářů5(5.)
bludička: hlavní je že jsi se probudila, iluze haluze. Já měla také iluze které postupně byli jen prach ... ono stačí někdy projít hrobkou s kapucíny.. tam to je „Fuimus quandoque, quod estis.“
přidáno 18.12.2023 - 21:58
komentářů6(6.)
přesně,lidé by měli držet víc pospolu, bude to potřeba už je za pět dvanáct na orloji světa:) vlastně skoro po dvanácté
přidáno 18.12.2023 - 21:56
komentářů8(6.)
denisa: Jsem takový komik, dík.
přidáno 18.12.2023 - 21:55
komentářů3(3.)
zajímavej pohled jak kdo to vidí a líbí se mi ten drajv v tom. No marťani kdo ví co pijí a nebo nepijí vůbec, hezká sranda napříč tou galaxií... pokud někde jsou spíš se zemi vyhnou obloukem .) prej se sem chodí za trest :)
přidáno 18.12.2023 - 21:51
komentářů8(5.)
ty vždy pobavíš a nezklameš :)
přidáno 18.12.2023 - 21:49
komentářů2(2.)
bohužel v dnešním světě je vše o obalu. Ale snad se duše spojí pokud jsou si souzeny, když ne tady tak jinde.)
přidáno 18.12.2023 - 21:42
komentářů4(2.)
Bez obav čas zastaví se, jednou.

Hezká.
přidáno 18.12.2023 - 12:04
komentářů4(1.)
..krásná...

Kardiovaskulární Myopatie
To chce vždycky dobré stopky
a než se pokazí budík
řekneme druhému dík
a jdeme dál a dál :)
přidáno 18.12.2023 - 11:40
komentářů2(2.)
Oskar Koblížek: Jo, i tak jsem to mínil. Dík.
přidáno 18.12.2023 - 01:19
komentářů6(4.)
denisa: Dík...
přidáno 17.12.2023 - 22:49
komentářů5(4.)
denisa: ano jsem už stejného názoru… verše jsou inspirovaný zážitkem, kdy jsem ještě měla iluze… o věřících
přidáno 17.12.2023 - 21:57
komentářů8(4.)
Dandy: Ano, to je, díky.
přidáno 17.12.2023 - 21:11
komentářů4(4.)
Zbožňuju zvuk rolniček :)
přidáno 17.12.2023 - 20:37
komentářů6(3.)
dobrý .)
přidáno 17.12.2023 - 20:30
komentářů5(3.)
myslím že v kostelech jsou na sex zvyklí a nejen na to ,) Tím se omlouvám svatejm.)
přidáno 17.12.2023 - 20:29
komentářů3(1.)
hned ten začátek mě zaujal .) . No když se začneš topit jsou i tací co tě rádi ještě podrží pod vodou, ale toho si nevšímej to je ten můj pesimismus mixlej optimismem. Líbila se mi určitá část textu a teď si jdu dát toho panáka. Něco v tom mě inspirovalo.
přidáno 17.12.2023 - 18:44
komentářů8(3.)
Pravda do odstavců vložena.
Je to smutně pěkné

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming