Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 15.12.2023 - 22:13
komentářů2(1.)
Tak pěkné xž stoji zato číst to vicekrat.
Jak v bludišti samem.
Hledat paže toho
Nebo jen slovo
přidáno 15.12.2023 - 20:23
komentářů5(4.)
Hezké pošmourno.
přidáno 15.12.2023 - 20:15
komentářů7(5.)
Bezvadná :)
přidáno 15.12.2023 - 16:56
komentářů4(3.)
Pravdivé
přidáno 15.12.2023 - 15:50
komentářů13(13.)
Dandy: Klid a souznění s pravdou na dně šálku. Jsem ráda, že si četl znovu :)
přidáno 15.12.2023 - 14:08
komentářů8(4.)
Lokin: Díky moc.
přidáno 15.12.2023 - 14:07
komentářů8(3.)
Hanulka: Díky moc za komentář.
přidáno 15.12.2023 - 13:19
komentářů9(9.)
Ta je krásná :) A reálná, člověk si to krásně umí představit.
přidáno 15.12.2023 - 09:46
komentářů7(4.)
Hanulka: No podle toho, co tam zrovna četli. Úplně bych si to neidealizoval.
přidáno 15.12.2023 - 09:39
komentářů7(3.)
Mlčeti Zlato : Tvůj charismatický hlas mi připomíná přednes Alfréda Strejčka, a taky škoda , že již nejsou "nedělní chvilky poezie", bývalo to fajn.
přidáno 15.12.2023 - 09:33
komentářů7(2.)
Já děkuji za milá slova.
přidáno 15.12.2023 - 09:27
komentářů6(6.)
sklepmistr_původní: úplně jsem nepochopila tvůj komentář, ale i tak děkuji za zastaveni.
přidáno 15.12.2023 - 08:50
komentářů7(1.)
Mlčeti Zlato : tvůj přednes je opravdu moc fajn. Báseň je krásná, navíc místa, kam tak ráda chodívám. Děkuji.
přidáno 15.12.2023 - 08:16
komentářů8(2.)
Ženy jako muži...
co sám nemáš rád, nedělej jiným...
pěkné, čtivé :)
přidáno 15.12.2023 - 07:55
komentářů5(3.)
Hanulka: Dandy: Děkuji moc.
přidáno 15.12.2023 - 00:19
komentářů6(5.)
Gratuluju, great succes, já jsem tak trošku rasista kdyby tě to zajímalo.
přidáno 15.12.2023 - 00:16
komentářů4(4.)
Díky chlape, mráz po zádech pobíhá rychlejš než piko v mejch žilách!
přidáno 14.12.2023 - 23:57
komentářů8(1.)
Psavec : ale i Ty jeden smilníku, jak hezky to rýmuješ, ze života. Děkuji.
přidáno 14.12.2023 - 23:55
komentářů5(2.)
Mlčeti Zlato : máš velmi hezký charismatický hlas muže, silná báseň ! Děkuji.
přidáno 14.12.2023 - 17:12
komentářů2(2.)
Psavec: díky
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
milancholik řekl o Sokolička :
Jedna z prvních, kteří mě tu svými díly zaujaly. A zájem o její díla i ji samotnou trvá... Osoba, které se můžu svěřit se vším, jedna z múz.. Nikdy jsem nečekal, že bych mohl někoho tak skvělého poznat přes internet. Moc si ji vážím.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming