|
|
|
***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
nové dilo
|
|
...já nevím...
|
|
Veselé básničky mi jdou líp, to ale neznamená, že nemůžu sem tam taky zabrousit do melancholična... :-)
|
|
jenom sníh...
|
|
|
|
|
|
|
|
zřejmě vás to napadne kdo jsem já :-)
p.s "SKUTEČNÝM" básníkům: "seru vám na řádkování"
|
|
Už nemůžu dát slzy světu...
|
|
|
|
měla jsem problém...
Pozn.: Problém vyřešen ;)
|
|
|
|
V tichu noci spolu rozmlouvá moje Já a moje já ...chodí k sobě na rady...ale to je jedno ...Já kecá do života, i když se ho to malé já neptá ...prostě z nutnosti ...chránit, bránit, radit ...
|
|
Jak láska dokáže,ublížit.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

