|
Veselé básničky mi jdou líp, to ale neznamená, že nemůžu sem tam taky zabrousit do melancholična... :-)
|
Muži nenávidí ženy
a ženy nenávidí muže
svlékněme své padlé city z kůže
obalme je něžně trny růže
serenády srdcí nevyřčeny
pozůstatky lásky zpopelněny
... kdo co zmůže?
a ženy nenávidí muže
svlékněme své padlé city z kůže
obalme je něžně trny růže
serenády srdcí nevyřčeny
pozůstatky lásky zpopelněny
... kdo co zmůže?
Je krásná.....a kdo co zmůže? Je potřeba neustále komunikace..mezi muži a ženami a prostě všemi...pak budou vztahy lepší...:))))
D_P
Pekne :)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Kdo co zmůže? : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : V zimě každý červená se
Předchozí dílo autora : Kruté legálno
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
milancholik řekl o Dívka v modrém :Výjimečná slečna, spřízněná, jedinečná... Kvítí, které kouzlí na mé tváři úsměvy a hřeje u srdíčka :-)

