přidáno 19.05.2010
hodnoceno 4
čteno 1763(7)
posláno 0
dnes jsem již bytím
unaven
a
odcházím spát

postel
cize je studená
i
špinavý talíř
si mě nevšímá

usedám do křesla
u zataženého okna
a
deka přes kolena
ztěžkla

byt 1+0
nastavit budík

usínám
přidáno 20.05.2010 - 22:37
překlep opraven :)

jsem rád, že se ti líbí :)

schválně jsem byt 1+0 nenapsal slovy :)

klidně můžeš zkritizovat
přidáno 20.05.2010 - 20:17
Kdyby to mělo být podle mě, tak je to úplně celé jinak, protože já mám úplně jiný styl ...
Ale k Tvému dílu. Původně jsem chtěl napsat úplně jiný komentář, a chtěl jsem báseň zkritizovat. Avšak, což je moje chyba, jsem si až teď přečetl název básně a po několikátém přečtení na mě dýchla ona ponurá atmosféra samotného usínání. Opravdu.
Akorát 1+0 bych napsal slovy.
A hned v prvním řádku máš překlep!
Takže celkově měním názor... líbí se...
měj se...
přidáno 20.05.2010 - 18:40
a co by tam podle tebe mělo být?
přidáno 20.05.2010 - 11:37
moc jednoduché... málo pestré... žádný pěkný obrat...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
odcházím (sám) spát : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : SÁM SOBĚ
Předchozí dílo autora : jarní bouřka

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming