|
tak to bylo...a už není =) po jednom inspirativním večeru plným podnětů k zamyšlení a návratu do doby před půl rokem...
|
|
co dodat? =) veselejší a barevnější dílko než obvykle =)
|
|
jenom drobnost napsaná uprostřed noci v jeho náručí.. =)
|
|
bylo nás moc..
|
|
kladu si otázku, zda mi to mluví z duše.....v poslední době asi ne =) něják na mě padla inspirace při dnešní hodině bižule... =) //což ovem neznamená, že snad píšu o jakejchsi buňkách, pletivech a vakuolách ;)//
|
|
Tak po tisíci letech zase píšu. Schovívavost prosím... ;)
|
|
láska
|
|
i po letech...
|
|
Nostalgie z minulého podzimu.
Moc prosím o komentáře.
|
|
když muž nemá odvahu hovořit...
|
|
|
|
|
|
|
|
Už zase milenkou
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)

