podobná díla k 21 let


Taková, něčím jiná báseň, napsána do malého bločku při sledování filmu, respektive reklam. Ale to jí na upřímnosti neubírá. Teda, snad ne.
přidáno 03.09.2012
hodnoceno 24
čteno 1753(31)
posláno 0
2009
přidáno 20.04.2010
hodnoceno 5
čteno 1853(9)
posláno 0
Takové odpolední pozamyšlení, jelikož každý někoho, či něco hledá..
přidáno 14.05.2010
hodnoceno 4
čteno 1429(11)
posláno 0
přidáno 17.01.2009
hodnoceno 5
čteno 1792(19)
posláno 0
Ohlédněme se každý za svým životem, čerpala jsem z vyprávění kamaráda.
přidáno 12.04.2010
hodnoceno 8
čteno 2035(27)
posláno 0
Věnováno kamarádovi, který si v životě prožil "své"....
přidáno 11.04.2010
hodnoceno 13
čteno 1785(25)
posláno 0
2010
přidáno 30.05.2010
hodnoceno 7
čteno 1282(15)
posláno 0
2010
přidáno 08.06.2010
hodnoceno 4
čteno 1551(6)
posláno 0
a na parapetu vrabec, tančící na hudbu, kterou neslyšíme a venku sny, které nám uletěly, když jsme (z a s e) nedávaly dostatečný pozor.klasika.
přidáno 22.03.2010
hodnoceno 7
čteno 1660(24)
posláno 0
přidáno 28.04.2010
hodnoceno 1
čteno 1560(14)
posláno 0
a tak, nemůže být pořád veselo..
přidáno 05.04.2010
hodnoceno 7
čteno 1594(20)
posláno 0
2009
přidáno 07.05.2010
hodnoceno 2
čteno 1445(3)
posláno 0
Anděli...mluvím k tobě...
přidáno 27.05.2010
hodnoceno 4
čteno 1918(29)
posláno 0
přidáno 09.04.2010
hodnoceno 8
čteno 1797(22)
posláno 0
2009
přidáno 11.05.2010
hodnoceno 2
čteno 1653(5)
posláno 0
Ne opuštěná, jen víc sama...
přidáno 10.09.2010
hodnoceno 4
čteno 1699(27)
posláno 0
Významově je skoro opakem té první a zároveň, jako by pokračovala... Nevím, jestli se to někomu bude vůbec líbit...ale...
přidáno 02.06.2010
hodnoceno 4
čteno 1823(23)
posláno 0
musela jsem, ten film mě poznamenal! Pouštím to ze sebe, ššš, ššš ...radši se na te film koukněte sami...kdo ví, ví, kdo ne nic nepovím, protože byste přišli o ten zážitek;)
přidáno 14.04.2010
hodnoceno 6
čteno 1366(21)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :
Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming