|
Je smutná, vlastně vůbec není o krajině.
|
|
|
|
zase jen taková chvilka... noc ze soboty na neděli - zhruba půl páté, prázdné ulice, na zádech havarovaná harmonika, v duši tak nějak všelijak...
|
|
|
|
"Jediná myšlenka zažehne tisíce svíček." R.W.Emerson. Anebo některé zhasí...
|
|
zase jen takový výkřik... snad už jsem si těch smutků konečně užil dost...
|
|
Tak trochu o politice.
|
|
19:00 až 21:00 (1.dubna 2009)
|
|
Nevím jestli smutná, každopádně sem jí sem vůbec nechtěla dávat :D... Má to být text k písničce ( posuďte sami :) )...Mám teď pořád sklony psát k realitě, ale toho si moc nevšímejte :D..
|
|
|
|
Bylo mi smutno.... přesto jsem se usmívala
|
|
Ticho už !!!! Chci slyšet ten klid...
|
|
Vím, že je to zase rýmované, ale je to moje starší tvorba :-)
|
|
No....moc jsem to asi nevyved, nešlo mi dnes ráno nic legračního
...je to narychlo... tak prosím nekamenovat, polepším se:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.

