|
|
|
Včerejší noc jsem asi moc přemýšlela...nad smutným osudem některých žen, co znám...;(...Muži by jim měli stát po boku...ale nestojí...bohužel...
|
|
Po poznání pár lidí z jiné stránky a po té, co jsem si uvědomil, že si nedokážu vzpomenout na jediný okamžik, kdy jsem byl šťastný
E
|
|
|
|
Je to těžké.....správně se rozhodnout.
E
|
|
ty jsi jako já, já jsem jako ty...
|
|
po půlroční pauze taky něco přihodím...;) L.
|
|
12.3.2007 ... občas narazím na nějakou svoji básničku o které ani netuším že jsem ji napsal ... tohle je jedna z těch pozapomenutých ...
|
|
/"co budeš dělat po válce? Myslím - kromě toho, že budeš mou ženou?"/
|
|
aneb snažím se nebrečet.... Pro všechny, kterým není zrovna dvakrát fajn... i pro ty ostatní... aby si vážili svého štěstí
|
|
....stesk ve strunách kytary
|
|
jedna krátká o tonoucím, který se chytá nesprávného stébla
|
|
|
|
Náhodné zastavení
|
|
Následuje tvorba z období depresí...
|
|
Nejsem njak depresivní člověk stěžuje si nerada, ale psaní básní s touhle tématikou mi jde :)
|
|
jedna ztracená, z pozdního léta...
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lizzzie řekla o lidus :ano:)...ta mi učarovala, je v ní něco psychopaticky kouzelného...něco jako magnet:);)..ráda se k ní lepím:);)

