|
aneb snažím se nebrečet.... Pro všechny, kterým není zrovna dvakrát fajn... i pro ty ostatní... aby si vážili svého štěstí
|
|
jedna ztracená, z pozdního léta...
|
|
Básníme po městech.
Zítra k nalezení v Brně, v autorském rukopise.
https://www.facebook.com/guerillapoetring
|
|
Nečekám, že to pochopíte.. Prostě jsem se potřeboval "vypsat". Je to hlavně o pocitech no...
|
|
Jeden z mnoha druhů mé samoty...
|
|
Buďme vždy o krůček rychlejší
|
|
|
|
Každý je hráč
|
|
To jsem zase jednou měla melancholickou náladu :)
|
|
|
|
hoďnoťte a pište komentáře, budu ráda :-)
|
|
Stalo se, bohužel...
|
|
|
|
Pocity ze sobotního dne...každé vzkříšení stojí kapku bolesti, když se duše vrací z očistce zpátky do svého těla...
|
|
|
|
|
|
|
|
/"co budeš dělat po válce? Myslím - kromě toho, že budeš mou ženou?"/
|
1|2

