podobná díla k Blázním


.....aneb pro 2m pišišvora
přidáno 11.02.2010
hodnoceno 18
čteno 1905(22)
posláno 0
přidáno 01.02.2014
hodnoceno 22
čteno 1733(26)
posláno 0
Vím, že bych se neměla ani pokoušet shazovat před vámi svojí vlastní tvorbu, taky nechci aby to tak vypadalo, jenom chci říct, že se vám tahle báseň bude možná zdát trochu jako klišé, ale pro mě je to něco víc a v tuhle chvíli mně ani moc nezáleží na vašem názoru. V každém případě za ně stejně děkuji.
přidáno 12.11.2011
hodnoceno 86
čteno 3305(106)
posláno 0
jen pro dva
přidáno 26.12.2014
hodnoceno 23
čteno 1801(35)
posláno 0
přidáno 25.07.2012
hodnoceno 27
čteno 2049(33)
posláno 0
přidáno 14.08.2012
hodnoceno 18
čteno 1586(28)
posláno 0
nepíšu, neb nemám čas, však básník ve mne neumřel...
přidáno 14.07.2014
hodnoceno 15
čteno 1821(27)
posláno 0
Jsou lásky nesmyslné, bez budoucnosti, mnohdy zakázané...takové já nehledám, protože podle mne všechny jednou zhořknou...
přidáno 31.07.2014
hodnoceno 14
čteno 1400(23)
posláno 0
je "vysněné reálno" reálnem? Není...proto tato blbá báseň...už teď mám na ni zlost. Povšimněme si však ( exkurse, nebo sebepozorování?), že na báseň..ne sama na sebe...což je podezřelé :))))
přidáno 28.09.2014
hodnoceno 11
čteno 1596(23)
posláno 0
možná bych konečně mohla být upřímná i v tomhle... a trochu jednoduchá
přidáno 03.12.2012
hodnoceno 22
čteno 1611(30)
posláno 0
jarní romantika
přidáno 21.02.2014
hodnoceno 11
čteno 2135(36)
posláno 0
(Z.) ....tak trošku imaginární.....
přidáno 20.02.2009
hodnoceno 9
čteno 1864(23)
posláno 0
přidáno 07.12.2007
hodnoceno 11
čteno 2240(23)
posláno 0
Chvilka....
přidáno 23.11.2009
hodnoceno 4
čteno 1797(24)
posláno 0
No co...
přidáno 19.12.2011
hodnoceno 17
čteno 1472(25)
posláno 0
přidáno 31.01.2012
hodnoceno 12
čteno 1994(18)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :
děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming