|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
|
|
|
|
Zatim dobrý... (Z deníku...)
|
|
jen tak
|
|
Mám problém s jednou částí. Má ještě alternativní variantu, ale ta se mi nějak nelíbí. Kdyby to někoho zajímalo nebo by mi chtěl poradit, pište. Dík!
|
|
přeberte si to jak chcete
|
|
... drobnůstka
|
|
|
|
mini
|
|
Je to pošetilé, asi blázním, ale v duchu Vám říkám „Ovečky moje!“
|
|
|
|
25.2.2014 přišlo mi pod ruku jedno cd, tu mantru jsem už dlouho neposlouchala, a pak přišla chuť tančit, a pak se do toho míchaly obrazy a pocity ... a tady je "záznam" ... třeba si v tom něco najdete, co vás povznese
|
|
|

