|
|
|
... tvojou zásluhou... C´é la fin...
|
|
|
|
Mezi dvěma lidmi vzniká prostor, který neumí být prázdný ani naplněný.
|
|
|
|
|
|
Nepovedená báseň o nepovedené lásce
|
|
|
|
prej mám napsat pimpu. je tohle pimpa? :DD
|
|
|
|
snažím se zapomenout, ale s nikým se necítím jako s tebou
|
|
|
|
taková blbůstka, potřebovala jsem si jednu chvíli někomu vylít srdíčko a pro tenhle účel to posloužilo
|
|
|
|
|
|
Je to konec? Ano.
Ale bylo to velmi krásné.
A v té kráse zůstává všechno,
co bolelo – i to, co stálo za to žít.
|
|
|
|
|
|
|
|
Ne vždy co má stane se, ne každý osud se vyplní
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

