|
|
|
Dneska je po dlouhé době den, kdy je mi nějak lépe, než celý leden bylo.
A vlastně chci jen říct, že to každý z nás zvládne a je důležité, myslet na to hezký, co nás čeká. (Tahle báseň, není z žádného zamilování se do osoby, ani pro osobu) pouze a jen, víra v lepší zítra
|
|
|
|
|
|
|
|
metafora pro lásku
|
|
|
|
Tak to u nás chodí.
|
|
|
|
|
|
|
|
dajaká krize, či co...
|
|
Z cyklu přesuny už písmáku -> původní anotace: Aurora Borealis; březen 2011, ještě u toho byl odkaz na video z YouTube, ale už netuším jaké
|
|
Tak nějak se to stalo..
|
|
|
|
|
|
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o Amadeo´´ :Líbí se mi, s jakou lehkostí umí v básních vykreslit své myšlenky a pocity. Navštěvuji ráda. :)


