|
Mám pro vás dobrou zprávu. Zima ještě přijde.
|
|
|
|
Historicky prvá báseň v českom jazyku písaná rukou Slnečnice. Nie som si istá gramatikou, takže smelo do mňa! K názvu ma inšpiroval Nowiš svojím dielom, dúfam, že sa neurazí... ;).
Odkaz pre puera: Ide o čiastočnú fikciu.
|
|
čítaj čin čan
|
|
Archivní tajemství, aneb co psal kmotrov v devatenácti.
|
|
|
|
|
|
... už nemám silu modliť sa a prestávam veriť, dúfať...
http://www.youtube.com/watch?v=JM-m9JPqB0k
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0
|
|
|
|
NO COMMENT... staré bôle vychádzajú napovrch...
|
|
|
|
|
|
...
|
|
Slnečnica by tak veľmi chcela chápať veci medzi nebom a Zemou...
|
|
... som vždy chcela ;))
Odkaz pre Puera: Je to fikcia.
|
|
Čím jsme starší, tím méně to chápeme.
|
|
Když řekne manželka muži svému najdi si ženskou zbabělče.Je třeba se nad tím zamyslet,asi nejde o vyznání.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Berethir [18], NoWiš [14], l0v3 [12], Tutti Frutti [8]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

