|
o mém dědovi - a štengar je léčivý pramen v Šitbořicích...
|
|
Valentýnská taškařice :)
|
|
|
|
Je to na téma: Člověk je doma tam,kde si pověsí klobouk. O domově, stěhování, proměnách. Neratovice žijí 2.místo
|
|
muselo to ven
|
|
Nikdy jsem básně nepsal, ale nedávná situace mi dala k jedné inspiraci
|
|
..leť, mám Tě rád
|
|
...
|
|
|
|
Vyznání mým synům. Ještě pořád u ní brečím. A nejspíš vždycky budu :)
|
|
|
|
U voraře byl před lety i takový minisrazík. (I když prý to v r. 2019 dost předělali.) Bylo tam útulno a já si na to teď vzpomněl při drabblení na pp.
|
|
|
|
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Werena řekla o Kleriska.KX :Zajímavé stvoření, které mne zaujalo nejen svým vzhledem.. Děkuji..

