|
|
Myslíš že mě nebolí?
když se zlobíš
slovy svými
raníš
Pak se omlouváš
smířlivý soudce
a pak to celé
nanovo
Křičíš na mě
a já nemám odpověď
Proč mi stále ubližuješ
tak už mi odpověz
Utíkám od tebe
chci být sám
na rozbouřené hladině
nedokážu klidně stát
Svěřil jsem ti zlomené srdce
měla bys při mě vždy stát
když se vzdalujeme
bolí mě to
Mám srdce z papíru
jako ty, vždyť víš
miluju Tě, mami
proč mě raníš?
když se zlobíš
slovy svými
raníš
Pak se omlouváš
smířlivý soudce
a pak to celé
nanovo
Křičíš na mě
a já nemám odpověď
Proč mi stále ubližuješ
tak už mi odpověz
Utíkám od tebe
chci být sám
na rozbouřené hladině
nedokážu klidně stát
Svěřil jsem ti zlomené srdce
měla bys při mě vždy stát
když se vzdalujeme
bolí mě to
Mám srdce z papíru
jako ty, vždyť víš
miluju Tě, mami
proč mě raníš?
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Mami : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Hra na nože
Předchozí dílo autora : Uzavřený kruh
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)

