podobná díla k Růže


.. mám ji už nějakou dobu.. často jsem přemýšlela, zda ji nechat žít nebo smazat.. kritizujte o 106 :)
přidáno 04.12.2014
hodnoceno 32
čteno 1668(35)
posláno 0
kaligram
přidáno 01.07.2017
hodnoceno 21
čteno 1407(21)
posláno 0
na památku mojí malé krásce..
přidáno 29.11.2014
hodnoceno 18
čteno 1445(24)
posláno 0
.. milí Psanci.. Am
přidáno 30.11.2014
hodnoceno 20
čteno 1513(21)
posláno 0
.. ten den byla zelená, v korunách stromů, tou nejkrásnější zelenou, kterou kdy viděla..
přidáno 11.09.2014
hodnoceno 18
čteno 1475(16)
posláno 0
.. aneb i třicátníkům může někdy slušně hrabat :-)
přidáno 10.02.2015
hodnoceno 16
čteno 1596(21)
posláno 0
Co byste dělali, žít jen 7 krátkých let? Chtěli byste je užít co nejvíce anebo skrýt pod roušku obav? Na památku Matýska, chlapečka, jehož duch a vůle k životu, se dotkla mnoha lidí, okolo něj..
přidáno 18.09.2014
hodnoceno 15
čteno 1401(22)
posláno 0
.. aby řeč nestála (aforismus)
přidáno 22.02.2015
hodnoceno 8
čteno 1464(12)
posláno 0
... aneb, nelze chcát proti větru
přidáno 05.04.2015
hodnoceno 44
čteno 1812(34)
posláno 0
přidáno 23.03.2015
hodnoceno 13
čteno 1293(14)
posláno 0
přidáno 01.04.2015
hodnoceno 7
čteno 1613(20)
posláno 0
Líčení na téma "Pohled z okna". *Věta v uvozovkách na konci (nevím, zda to nazvat citátem, nebo ne) není moje, autorkou je kamarádka Barbora Koubová. :)
přidáno 18.12.2014
hodnoceno 5
čteno 1208(15)
posláno 0
.. potřebuji někoho? Skutečně někoho potřebuji? .. ze sbírky Všehomíra
přidáno 04.10.2014
hodnoceno 5
čteno 1280(12)
posláno 0
Stalo se vám, že jste s někým někde byli a zažili to samé a každý si to pamatoval úplně jinak?
přidáno 07.07.2015
hodnoceno 9
čteno 1401(15)
posláno 0
Sedím v knajpě a tak nějak mě něco napadlo. Vloženo z mobilu, takže nic moc úprava.
přidáno 16.10.2014
hodnoceno 4
čteno 1266(9)
posláno 0
přidáno 18.11.2014
hodnoceno 18
čteno 1630(28)
posláno 0
a to máte za to vy... vy.... :P :D
přidáno 27.01.2015
hodnoceno 11
čteno 1062(21)
posláno 0
1|2|3|4
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :
Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming