|
Láska je jako slza: vzniká v oku, dopadá do srdce (Publilius Syrus, Myšlenky) , jedna vzpomínková...avšak stále aktuální :-)
|
|
...... co je víc
|
|
trochu rozpolcená ... možná
|
|
...
|
|
...
|
|
......
|
|
...
|
|
...
|
|
Ach...
|
|
a třeba jednou...
|
|
nás spojuje...
|
|
...
|
|
Změť slůvek, která se na mne odnikud vychrlila...
|
|
Ten obrázek vypadá možná až moc pozitivně, ale já prostě neumin kreslit všechno šedivé...
|
|
i mandle mám tak ráda...
|
|
milostné umění trochu jinak ...
|
|
jedna zapomenutá ...
|
|
...
|
|
|
|
dýchej se mnou...
(koláž vanovaso)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o veronika :veru.. nemam slov. sqela holka. vzdycky me nejvic podrzi. nikdy bych neverila, ze muzu mit rada nekoho, koho znam z netu. a jeji tvorba? ctete ctete ctete! rozhodne to stoji za to! ;):-)*


