podobná díla k Ještě mi scházíš


...
přidáno 10.01.2018
hodnoceno 17
čteno 1154(15)
posláno 0
Ponurá...
přidáno 01.02.2018
hodnoceno 15
čteno 1333(15)
posláno 0
...
přidáno 19.01.2018
hodnoceno 12
čteno 1832(11)
posláno 0
Rok s rokem sešel se, v tom součtu letmých chvil a jen pár vzpomínek, těch zmrzlých slz, je mojí odměnou, kterou mi nadělil...
přidáno 22.12.2017
hodnoceno 10
čteno 1527(14)
posláno 0
reflexivní, introspektivní. (kde jsou mí ante a marie?)
přidáno 23.08.2016
hodnoceno 15
čteno 1230(22)
posláno 0
...
přidáno 09.12.2017
hodnoceno 9
čteno 2046(11)
posláno 0
aneb, vzpomínka na Wolkra
přidáno 04.11.2017
hodnoceno 12
čteno 1187(12)
posláno 0
...
přidáno 17.11.2017
hodnoceno 8
čteno 1720(10)
posláno 0
mám absťák a ždímu ze sebe poezii o naprosto neinspirativných věcech. (taky by to mohlo být o pocitu, kdy člověk pije čaj ve svém soukromém koutku a všechno kolem je daleko. a pak vstane, číšník odnese konvičku a čas se rozběhne.) velmi antiklimatická báseň. (ha!)
přidáno 17.11.2014
hodnoceno 11
čteno 1375(17)
posláno 0
moc se dívám na hannibala a moc piju čaj a moc se mi stýská. taková nenáročná.
přidáno 27.02.2016
hodnoceno 11
čteno 1536(23)
posláno 0
Heh, nemusí se všechno brát tak vážně, což ? ;)
přidáno 22.02.2018
hodnoceno 5
čteno 1708(11)
posláno 0
Jen tak - na rozhraní...
přidáno 03.01.2018
hodnoceno 4
čteno 1413(10)
posláno 0
přidáno 26.10.2017
hodnoceno 10
čteno 1585(33)
posláno 0
pixličky cigaret jsou vlastně malé osobní svatyňky kuřáků (ale stejně jsem to složila na schodech kostela)
přidáno 04.07.2014
hodnoceno 12
čteno 1483(23)
posláno 0
kvír radost, navzdory a vždycky, pampelišky ze spárů mezi dlažebními kostkami.
přidáno 19.08.2024
hodnoceno 7
čteno 530(16)
posláno 0
...
přidáno 25.11.2017
hodnoceno 4
čteno 1441(8)
posláno 0
lepší název nevymyslím, asi.
přidáno 29.05.2019
hodnoceno 6
čteno 1523(23)
posláno 0
krátce o pocitu
přidáno 06.01.2025
hodnoceno 8
čteno 351(13)
posláno 0
přidáno 05.03.2018
hodnoceno 7
čteno 1764(27)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming