|
...
|
|
Ponurá...
|
|
...
|
|
Rok s rokem sešel se, v tom součtu letmých chvil a jen pár vzpomínek, těch zmrzlých slz, je mojí odměnou, kterou mi nadělil...
|
|
reflexivní, introspektivní. (kde jsou mí ante a marie?)
|
|
...
|
|
aneb, vzpomínka na Wolkra
|
|
...
|
|
mám absťák a ždímu ze sebe poezii o naprosto neinspirativných věcech. (taky by to mohlo být o pocitu, kdy člověk pije čaj ve svém soukromém koutku a všechno kolem je daleko. a pak vstane, číšník odnese konvičku a čas se rozběhne.) velmi antiklimatická báseň. (ha!)
|
|
moc se dívám na hannibala a moc piju čaj a moc se mi stýská. taková nenáročná.
|
|
Heh, nemusí se všechno brát tak vážně, což ? ;)
|
|
|
|
pixličky cigaret jsou vlastně malé osobní svatyňky kuřáků (ale stejně jsem to složila na schodech kostela)
|
|
kvír radost, navzdory a vždycky, pampelišky ze spárů mezi dlažebními kostkami.
|
|
|
|
...
|
|
lepší název nevymyslím, asi.
|
|
krátce o pocitu
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)

