|
Má druhá, rok 2011, když jsem chtěl usměrnit, povzbudit, nabudit
|
|
poezie prostého venkovana
|
|
variace na čínskou poezii
|
|
|
|
je jen o mně, krutě emocionální...
|
|
|
|
|
|
nehledejto v tom umění, je v tom jenom úleva...
|
|
|
|
|
|
tak, tak, tak, všelijak:))
|
|
|
|
Inspirováno včerejší procházkou po Novém Jičíně
|
|
|
|
|
|
Před dvanácti lety jsem přijížděl autobusem ráno ve tři čtvrtě na pět do města na ranní směnu. Od šesti jsem "hákoval." Tak jsem se hodinu potuloval prázdnými ulicemi periferie. Než přišla zima.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
adelhamerska» narozeniny
octopus [17], Dott [17], Obláčková [16], rezka [15], Artie [15], Deny [14], madanga [12], Neděle [7], zabijakplic [5]» řekli o sobě
Severka řekla o Lizzzie :Malá zářivá slunečnice, která píše duhovou poezii...která ráda tancuje v dešti...a po kapsách schovává lízátka a bublifuk...;) ;) ;)

